Голови ОСББ Житомира взяли участь у семінарі

Під час заходу представники ТОВ «НВФ «Енергосистеми»  розповіли присутнім про помилки під час реконструкції систем опалення у багатоповерхівках.

Серед тем, які було розглянуто на семінарі і питання автоматизованих систем балансування, як  засобу збільшення енергоефективності та способу підвищення рівня послуг з опалення. Також фахівці поділилися прикладами впровадження погодозалежного регулювання.

Наприкінці заходу учасники обговорили, застосування якого обладнання та підходу до  оновлення  застарілих систем опалення є найбільш оптимальним і забезпечить істотне зниження витрат на опалення у багатоквартирних будинках та, де взяти кошти на модернізацію системи опалення. Усі погодились з тим, що модернізація опалення дозволить   зробити життя мешканців ОСББ міста комфортним.

Станом на 25 квітня, у Житомирі зареєстровано 282 ОСББ в 343 житлових багатоквартирних будинках.

Голови ОСББ Житомира взяли участь у семінарі, фото-1 Голови ОСББ Житомира взяли участь у семінарі, фото-2 Голови ОСББ Житомира взяли участь у семінарі, фото-3 Голови ОСББ Житомира взяли участь у семінарі, фото-4 Голови ОСББ Житомира взяли участь у семінарі, фото-5 Голови ОСББ Житомира взяли участь у семінарі, фото-6 Голови ОСББ Житомира взяли участь у семінарі, фото-7
осбб голови модернізація
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі