У Житомирі триває GENDER MONTH

У Житомирі триває GENDER MONTH, ProSvet

У Житомирі з 11 квітня до 18 травня триває GENDER MONTH. Автором ідеї та організатором активностей є депутатка Житомирської міської ради Ірина Ярмоленко.

У рамках місячника заплановані воркшопи, тренінги, конференції, круглі столи, кінопокази, бізнес-сніданки спільно з представниками влади й бізнесу, студентством та школярами.

"Останні роки місто Житомир демонструє лідерство у впровадженні питання гендеру та рівних можливостей на міському рівні. Ми «пушнули» прийняття Хартії рівності жінок та чоловіків в житті місцевих громад, проголосували концепцію плану дій, внесли компоненти рівних можливостей в Статут та положення Бюджету участі. Настав час говорити про це, і говорити багато з житомирянами, бо ідея жива, коли її розуміють і число агентів змін перевищує критичну масу", - говорить І.Ярмоленко.

ПРОГРАМА GENDER  MONTH на травень 2019 р.

3 травня, 10 травня 18:00 – кінопокази "Явних проявів немає".

13 травня – захід в інформаційному центр інтегрованого розвитку Житомира 2030, за адресою вул. Покровська, 6 з представниками ЗМІ та менеджерами рекламних агенцій щодо особливостей застосування гендерно-чутливих інструментів під час написання інформаційних повідомлень та генерації стратегій рекламних кампаній. Попередньо буде презентований аналіз ситуації в ЗМІ та PR-агенціями в Житомирі протягом цього місяця. Модератор – Світлана Прокоф’єва, Аліна Гаркава, організатори – Житомирське регіональне відділення Асоціації міст України, інформаційне видання 0412.ua та ЦСК.

Підсумкову панель GENDER MONTH плануємо провести в рамках Днів Європи в Житомирі 18 травня

гендер рівність Ярмоленко GENDER MONTH
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі