• Головна
  • Продуктивність пилового вентилятора центробіжного типу ВЦП 6-45 – основа його роботи
Новини компаній
09:00, 9 травня 2019 р.

Продуктивність пилового вентилятора центробіжного типу ВЦП 6-45 – основа його роботи

Новини компаній

На даний момент в Україні є всього декілька пилових вентиляторів. Основним з них, та одним з популярніших є ВЦП 6-45. Виготовлюється дана модель пилового вентилятора лише за конструктивною схемою №5. Таке виконання є найбільш надійним і довговічним, але водночас і більш складнішим в виготовленні порівняно з схемою №1.

Конструктивне виконання №5 обумовлює в собі складну конструкцію: один шків посаджений на вал асинхронного електричного двигуна та другий шків з’єднанані між собою промисловими ременями, другий шків кріпиться через проміжний вал з двома підшипниковими опорами далі безпосередньо до робочого колеса самого пилового центробіжного вентилятора.

Варіативність типорозмірів центробіжних пилових вентиляторів ВЦП 6-45 від №4 до №8 задовільнить вибагливих клієнтів. Саме такі типорозміри зможуть виконати важливі питання пиловидалення в промислових цехах та виробничих площадках.

Зрівнюючи параметри інших пилових вентиляторів можна прийти до висновку, що
ВЦП 6-45 являється єдиним вентилятором пилового значення з найбільшими показниками продуктивності. Збільшена продуктивність забезпечується за рахунок профілю робочого колеса звареного з восьми лопаток та з двома опорами на кожній лопатці для посилення супротиву на скручення металу. Кут нахилу лопатки одна до одної забезпечує високий показник коефіцієнту корисної дії, що в порівнянні з конкурентними вентиляторами є вигідним рішенням.

Основні критерії та переваги центробіжних пильових вентиляторів від ВЦП 6-45 №4 до ВЦП 6-45 №8:

  • Найбільші показники продуктивності за рахунок використання складної конструктивної схеми робочого колеса пилового вентилятора.

  • Надійна конструктивна схема виконання пилового вентилятора – схема №5.

  • Тільки полімерно-порошкова покраска, покриття яке значно збільшує термін робочих годин вентилятора до планового та капітального ремонту.

  • Стандартизація усіх вузлів та агрегатів використаних в пиловому вентиляторі ВЦП 6-45 згідно міжнародного стандарту якості ISO9001 та теперішнього державного стандарту ДСТУ: підшипники тільки двох виробників SNR та SKF, сучасні асинхронні електродвигуни лише класами енергоефективності IE1, IE2, IE3.

Вентилятор ВЦП 6-45 може бути використаним в різноманітних видах промисловості: деревообробна промисловість, металопрокатна та металообробна промисловість, нафто-газова промисловість, виготовлення цементу та інших абразивних компонентів, виготовлення пластмаси та піскоструминні цехи. Встановлюючи на своєму підприємстві пиловий вентилятор ви встановлюєте надійний агрегат для організації очистки любих промислових приміщень. Якісна та тривала робота пилового вентилятора ВЦП 6-45 надовго вирішить Ваше питання в транспортуванні повітря любого класу забрудненості.

Детальну інформацію, та повний аналіз роботи пилового вентилятора ВЦП 6-45 Ви можете отримати на сайті надійного українського виробника та постачальника ПК СИСТЕМАКС.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...