• Головна
  • У чому переваги інверторних кондиціонерів?
Новини компаній
17:00, 22 травня 2019 р.

У чому переваги інверторних кондиціонерів?

Новини компаній

Зазвичай системи кондиціонування працюють за такою схемою: визначається потрібна температура, починає працювати компресор, завдяки чому охолоджується приміщення. За певний час створюється належний мікроклімат, кондиціонер вимикається. Й тільки-но в приміщенні температура долає задану температуру на один-два градуси вище, пристрій охолодження знову вмикається. Знову починає роботу компресор, все починає діяти за відомим алгоритмом.

Компанія  Vencon радить вам звернути увагу на інверторні кондиціонери, які у широкому асортименті пропонуються для продажу в каталозі https://vencon.ua/catalog/kondicionery-split-sistemy.

Переваги інверторних кондиціонерів

Спліт-системи нового покоління дуже різняться за механізмом виконання поставлених завдань.

  1. На відміну від звичних кондиціонерів, які спричиняють стрибки температурних показників, а через те, ще й велике навантаження при включенні на систему енергопостачання, інверторні механізми не створюють негативного впливу на компресор.

  2. При запуску в роботу звичайної системи кондиціонування, «старт» відбувається за наявності невеликої кількості масла, що встигло назбиратися у картер компресора, поки не працював пристрій. Це не дуже добре для самого кондиціонера.

  3. Інверторні спліт-системи не вимикаються повністю, а переходять у економ-режим, коли досягнуто потрібної температури. Механізми працюють значно тихіше, але не припиняють роботи.

У країнах з високою вартістю електроенергії, такі кондиціонери давно завоювали прихильність користувачів. А попит на них зріс до 95%.

Компанія Венкон займається продажем таких систем, популяризуючи новітні світові технології, і радить своїм покупцям найкраще.

На що варто звернути увагу?

Підбираючи інверторний кондиціонер, варто зосередитись на тому, що він може регулювати продуктивність у дуже великому діапазоні.

Крім того, чим більший діапазон, тим більш точно інвертор буде підтримувати потрібну температуру. Отже, купуючи таку спліт-систему, проконсультуйтесь не тільки стосовно споживної потужності пристрою, а й діапазону продуктивності охолодження приміщення. Чим він буде більший, тим краще працюватиме ваш кондиціонер, бо:

  • сам обиратиме, залежно від температури приміщення і заданої температури, оберти і потужність, на яких далі буде працювати для створення комфортного мікроклімату. Це не залежатиме від того, чи він працюватиме на «холод» чи на «тепло»; і вдвічі швидше дозволить досягти очікуваної позначки термометра;

  • інверторна система дуже економна в плані використання електроенергії; це в свою чергу гарантує, що система працює у екобезпечному режимі;

  • працює потужніше, але тихіше, що теж сприяє комфортному перебуванню у приміщенні, що кондиціонується;

  • через відсутність постійних включень і вимикань, пристрій працюватиме значно більший строк, адже немає такого сильного зносу агрегату.

Де найраціональніше використати інверторну спліт-систему?

Найліпше служитиме пристрій з новітніми технологіями у промислових приміщеннях, в дитячих закладах, серверних кімнатах і т.п.

Якщо ви плануєте збільшення температурного навантаження, хочете заощаджувати реальні кошти, зняти шумові ефекти у приміщенні, то інверторний кондиціонер стане кращим вибором.

Звертайтесь до компанії ВЕНКОН: спеціалісти підберуть саме те, що вам необхідно!

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...