
15:15, 22 травня 2019 р.
Надійне джерело
За відвідування Криму громадянці Молдови заборонили в'їзд до України
Під час виконання функціональних завдань в пункті пропуску «Виступовичі»прикордонники відділу «Овруч» виявили 38-річну громадянку Молдови, яка в порушення законодавства України відвідувала тимчасово окуповану територію.
Прибула жінка в пункт пропуску на в’їзд в Україну з Російської Федерації, транзитом перетнувши територію сусідньої Білорусі.
Як з’ясувалось іноземна громадянка влітку 2017 року незаконно відвідувала Автономну Республіку Крим, потрапивши на півострів через закритий авіаційний пункт пропуску «Сімферополь» в особистих цілях.
Наразі за порушення чинного законодавства нашої держави іноземці відмовлено в пропуску через кордон та на 3 роки заборонено в’їзд на територію України.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
13:00
4 квітня
17:13
2 квітня
Оголошення
11:58, 1 квітня
23:41, 26 березня
22:44, 5 квітня
