• Головна
  • Перезапуск місцевої демократії у Житомирі
12:30, 6 червня 2019 р.
Надійне джерело

Перезапуск місцевої демократії у Житомирі

7 червня у музеї космонавтики ім.С.П.Корольова відбудеться презентація  програми розвитку молодіжних інновацій для сприяння доброчесності та інклюзивності U-Inn 2.0:RELOAD (Restart Local Democracy) "Перезапуск місцевої демократії".

Учасники дізнаються про інноваційні проекти в сфері доброчесності та інклюзивності, матимуть змогу взяти участь в інтерактивній дискусії та долучитися до напрацювання нових ідей.

Присутнім розкажуть про новий сезон програми розвитку молодіжних інновацій, переможці якого зможуть виграти 200 тисяч гривень, щоб перезапустити місцеву демократію у своїй громаді.

Вхід вільний за умови попередньої реєстрації:

Програма заходу:

16:30 - 16:40 Реєстрація та вітальний лимонад.

16:40 - 17:00 Презентація конкурсу, умов та тематики.

17:00 - 18:15 Ідеатон: Ваші ідеї для перезавантаження місцевої демократії.

18:15 - 18:30 Підбиття підсумків.

На захід запрошуються представники/ці громадських організацій, активіст/ки, молодь, стартапи, розробник/ці, всі, кому цікава тема інновацій, демократії, громадської участі.

Програма підтримки молодіжних інновацій U-Inn реалізується Програмою розвитку Організації Об’єднаних Націй в Україні у партнерстві з Міністерством молоді та спорту України за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Данії в рамках проекту «Громадянське суспільство для посилення демократії та прав людини».

Перезапуск місцевої демократії у Житомирі, фото-1
#програма підтримки молодіжних інновацій #сучасний формат #житомир
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Оголошення
live comments feed...