• Головна
  • Керівник Житомирського ТТУ пропонує створити нові трамвайні лінії
15:22, 7 червня 2019 р.
Надійне джерело

Керівник Житомирського ТТУ пропонує створити нові трамвайні лінії

Сьогодні, 7 червня, Євген Демчик, керівник Трамвайно-Тролейбусного управління в Житомирі презентував ймовірну карту охоплення міста новими трамвайними коліями. 

Про це він розповів на своїй сторінці Фейсбук. 

"Ми вважаємо, що Житомиру потрібно будувати нові трамвайні лінії. Наприклад, за останні кілька років значно розширився район місьмолзаводу. Було побудовано кілька житлових комплексів, активно працює гіпермаркет "Метро" і малинський ринок, але нормального транспортного сполучення там немає. Житомирянам, що проживають там, складно доїхати навіть до медичних установ, не кажучи вже про щоденні поїздки в центру міста", - наголосив керівник ТТУ.

Євген Демчик деталізував ймовірні трамвайні лінії:

Нова трамвайна лінія може виглядати наступним чином: вулиця Східна - гіпермаркет "Метро" - Богунія. Можна спробувати піти за прикладом міста Лева, влади якого будували нові трамвайні лінії частково за кредитні та грантові гроші, частково за бюджетні, при цьому їх партнери допомагали також із комунікаціями. Зараз на вулиці Східній величезна проблема з колектором, який прориває стабільно ось уже на протязі декількох років зо два-три рази на рік. Чим не можливість її вирішити?

Керівник Житомирського ТТУ пропонує створити нові трамвайні лінії, фото-1
Керівник Житомирського ТТУ пропонує створити нові трамвайні лінії, фото-2

"Ще один можливий варіант - трамвайна лінія на Сінний ринок. Лінію можна будувати по вулиці Небесної Сотні до Домбровського, далі - поворот на Сінний ринок, а розворот на колишній автостанції. Ця територія поки що належить місту, головне - встигнути."

Керівник Житомирського ТТУ сподівається на підтримку пропозиції як місцевої влади так і партнерів по фінансуванню.

Керівник Житомирського ТТУ пропонує створити нові трамвайні лінії, фото-3
#тту #нові трамвайні лінії #євген демчик
12,0
Високі оцінки користувачів за Стиль викладу
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...