• Головна
  • Житомиряни проти стихійного сміттєзвалища
09:00, 5 липня 2019 р.
Надійне джерело

Житомиряни проти стихійного сміттєзвалища

Поблематика вивозу сміття у Житомирі є актуальною на сьогоднішній день. Стихійні місця відпочинку житомирян потерпають від великої кількості бруду, якій залишають за собою містяни.

Для того, щоб уникнути екологічної катастрофи міста, активістами створено петицію на сайті Житомирської міської ради №2019-№1211 під назвою "Ліквідація сміттєзвалищ на Богунському і Соколовському кар’єрах та встановлення контейнерів для ТПВ".

Ініціатором петиції виступив Віктор Миколайович Симон:

!Влітку, особливо у спеку, людей тягне до води. Житомир хоч і не має моря, проте має пляж у гідропарку та кар’єри, де відпочивають місцеві жителі. Улюбленими місцями відпочинку містян є Богунський та Соколовський кар’єри.

Традиційно вважаються дикими і стихійними місцями не обладнаними для відпочинку.

За відсутності поблизу контейнерів для збору ТПВ та байдужості відпочивальників до навколишнього середовища, місця відпочинку поступово перетворюються на сміттєзвалища.

Звичайно, деякі люди не надають великого значення проблемі сміття, оскільки не розуміють, якої шкоди, крім неприємного запаху, воно може нанести.

У складі відходів можуть перебувати отруйні леткі речовини, хімічні сполуки, важкі метали, які разом з опадами можуть потрапляти у водойми через ґрунтові води.

Ситуація критична, тому потребує негайного вирішення!"

Віктор Симон закликає небайдкжих приєднатись до підписання петиції:

!Прошу вжити заходів, щодо ліквідації стихійного сміттєзвалища та розглянути можливість встановлення контейнерів для збору ТПВ в місцях де є під'їзд для забору сміття.

Житомир – не смітник!

Житомиряни, долучайтесь до голосування!

Підписати петицію можна за посиланням

#петиція #житомир #активісти #екологія #сміття
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Останні новини
Оголошення
live comments feed...