• Головна
  • У Житомирі відбувся Чемпіонат області з шахів
09:30, 8 липня 2019 р.
Надійне джерело

У Житомирі відбувся Чемпіонат області з шахів

У Житомирі відбувся Чемпіонат області з шахів

З п'ятого по сьоме липня у Житомирі проходив Чемпіонат з шахів. 

Участь взяли 26 учасників з різних куточків Житомирської області, в тому числі 1 майстер спорту, 1 міжнародний майстер, 9 кандидатів в майстри спорту та шахісти 1-го розряду.

Швейцарська система 7 турів. Контроль часу 1 год 5 хв. + 30 сек. на хід починаючи з першого. Правила шахів ФІДЕ. Учасники відбиралися до участі за рейтингом.

Турнір проходив у напруженій атмосфері, лідер змінювався кожен тур. І перед останнім туром одразу 3 учасники ділили проміжне перше місце.

В результаті після останнього туру порівну — по 5.5 очок набрали двоє шахістів. За додатковими показниками здобув перемогу КМС Трохимишин Іван(м. Житомир), який випередив КМС Лудіщева Артема(м. Житомир) на 2 пункти за додатковими показниками С.Бухгольца.

Чемпіоном області серед чоловіків в 2019 році став КМС Трохимишин Іван — головний спеціаліст відділу, працює в АТ «Райфайзен банк Аваль», в шахи грає з 11 років, зараз має звання кандидат в майстри спорту. Зараз активно розвиває шахи в Житомирській області, часто судить змагання і передає свій досвід іншим шахістам.(редакція)

3-5 місце поділили троє шахістів: першорозрядник Колесник Віктор(м. Житомир), міжнародний майстер Ревуцький Володимир(м. Житомир), кандидат в майстри спорту Горносталь Сергій. За додатковими показниками третім став КМС Горносталь Сергій(м. Житомир).

Серед жінок всі 3 призерки набрали по 4 очка, і за додатковими показниками першою стала Пампуха Олександра(м. Житомир), другою стала Корнійчук Олександра(м. Житомир), третьою стала Тіторенко Ольга(м. Житомир).

У Житомирі відбувся Чемпіонат області з шахів, фото-1
#шахматний турнір #житомир #чемпіонат з шахів
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Оголошення
live comments feed...