• Головна
  • Три проекти ГО Житомирщини - переможці конкурсу кращих жіночих ініціатив
15:05, 10 липня 2019 р.
Надійне джерело

Три проекти ГО Житомирщини - переможці конкурсу кращих жіночих ініціатив

Європейська асамблея жінок-депутатів у партнерстві з Асоціацією міст України, Представництвом Ради Європи в Україні та Всеукраїнським об’єднанням жінок-депутатів навесні оголосили Конкурс кращих жіночих ініціатив в Україні, які стали вагомими для демократичного розвитку місцевих громад (міст, селищ, районів).

2 липня відбулося засідання відбіркового комітету з розгляду поданих заявок. Як повідомили в Офісі реформ Житомирського РВ АМУ, всього на конкурс надійшло 135 заявок від жінок з усіх куточків країни. Найбільшу активність у конкурсі виявили представники Харківської і Житомирської областей, а також Сходу України.

Відбірковий комітет визначив 24 проекти-переможці та 3 проекти поза конкурсом, які увійдуть у видання.

"Ініціативи Оксани Загорської (м.Баранівка), Аліни Гаркавої та Жанни Соловйової (м.Житомир) – серед переможців конкурсу. Кращими визнано проекти "Нова Україна розпочнеться з розвитку малих громад", "Гендерний аналіз в розрізі найбільш популярних ЗМІ міста та зовнішньої реклами" та "Програма розвитку бізнесу ВПО та місцевих громад", - уточнила Тетяна Кухарська, директорка Житомирського РВ АМУ Тетяна Кухарська.

Урочисте відзначення переможців відбудеться 24 серпня в приміщенні Верховної Ради України.

#конкурс #громади #жіночі ініціативи #житомир
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...