• Головна
  • У Житомирі стартував проект «Твоє майбутнє»
09:13, 12 грудня 2012 р.

У Житомирі стартував проект «Твоє майбутнє»

Дано старт телевізійному проекту для талановитих юнаків і дівчат "Твоє майбутнє". В обласному телецентрі пройшов перший відбірковий тур за участі понад півсотні конкурсантів. Діти від 6 до 16 років показували журі свої таланти – в майстерності декламування, танцю або співу. За задумом організаторів – працівників телерадіокомпанії, велика увага журі приділяється артистизму дитини та її вмінню триматися на сцені. До наступного туру дійдуть лише 26 дітей, а до фіналу – 13. 

Безпосередньо ідея проведення конкурсу належить ведучій Антоніні Тугас:

"Якось під час шкільних канікул я звернула увагу на те, що майже в кожному торгівельному кіоску поряд із продавцем-матусею сидить дитина. Це означає, що під час шкільних канікул дітям нема куди себе подіти. Тоді й прийшла ідея проведення конкурсу "Твоє майбутнє". Проект "Твоє майбутнє" телерадіокомпанія проводить разом із рятувальниками. А тому й завдання двох подальших турів, які проходитимуть в січні та лютому 2013 року, будуть пов’язані із основами безпеки життєдіяльності. Розповідає помічник начальника територіального управління МНС в області Оксана Ковальчук:

"Під час другого відбіркового туру ми будемо створювати для дітей якісь умовні надзвичайні події. Наприклад, випадок, коли в кімнаті загорається від свічки штора чи коли під лід провалюється людина. Ми хочемо подивитися, як діти будуть реагувати на ці події, одночасно будемо їх навчати цьому. Паралельно ми перевіримо вміння дітей триматися перед камерами. В заключному турі буде поставлена вистава на теми безпеки життєдіяльності. Постановку побачать сотні дітей різних категорій".

Виступ кожної дитини, починаючи з першого туру, вже в січні наступного року буде показаний на каналі обласного телебачення. А діти, у яких є акторська майстерність та здібності ведучого, ймовірно стануть активними учасниками телепрограм для дітей і молоді облдержтелерадіокомпанії.

0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...