Для житомирських школярів надрукують електронну газету

"Мультима", а саме таку назву має газета, – це проект Житомирської громадської організації "Паритет".

Нещодавно ця організація проводила власне дослідження якості позашкільної освіти. З'ясувалося, що дозвілля в обласному центрі організоване на вельми високому рівні, проблема лише в тому, що переважна більшість дітей має досить приблизне уявлення про весь спектр існуючих у місті гуртків та секцій. Чимало опитаних підлітків хотіли б ходити до гуртків, яких, на їх думку, у Житомирі нема, хоч, насправді, діти просто погано поінформовані, переконані експерти "Паритету".

Аби виправити ситуацію, вони створили спеціалізований буклет, який розповсюджуватимуть у школах. У ньому – повний перелік і адреси діючих секцій та гуртків Житомира. Тоді ж прийшла ідея достукатися до молоді і через Інтернет. Так з'явилася газета "Мультима", перший випуск якої вже чекає на свій дебют, розповідає голова ради "Паритету" Наталія Тарасенко:

"Це є ресурс, на якому можна створювати і безкоштовно розміщувати інформаційні матеріали із фото та відео фрагментами. І перший випуск ми присвятили саме інформації про позашкільні навчальні заклади міста Житомира. У газети вельми цікава структура. До речі, в подальшому там можна розміщувати реальні історії про реальні успіхи звичайних житомирських дітей, які уже мають вагомі здобутки завдяки своєму хобі. Це може стимулювати інших дітей до вступу в гуртки чи секції за власним уподобанням, або й до того, щоб привести туди своїх друзів"

Чим більше дітей буде у гуртках, тим менше їх лишиться на "вулиці", де молодь часто підхоплює шкідливі звички та долучається до поганих компаній, додає Наталія Тарасенко. А ще – запрошує усіх бажаючих – не лише дорослих, а й підлітків – до спільного наповнення "Мультими", адже це шанс не лише гарно провести час, а й навчитися чомусь новому.

Житомирська хвиля
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі