• Головна
  • Житомиряни стали учасниками міжнародної програми обміну досвідом громадської діяльності між українською та німецькою сторонами
10:35, 13 грудня 2012 р.

Житомиряни стали учасниками міжнародної програми обміну досвідом громадської діяльності між українською та німецькою сторонами

Проект об'єднав молодь вищих навчальних закладів Києва, Чернігова, Полтави, Житомира (державного університету імені Франка) та молодих людей, які переїхали до Німеччини з країн колишнього Радянського Союзу.

Проект проходив на базі двох німецьких міст – Штутгарта та Аусбургу. Ініціатор такої зустрічі, керівник громадської організації "Німецька молодь з Росії" Ернст Штромайєр пояснив їхню зацікавленість у подібних програмах:

"Ця зацікавленість базується на демократичних принципах з метою забезпечення всебічного розвитку молоді. Ми не будемо робити рекламу життю в Німеччині, адже у нас тут так само є свої мінуси. Проте ми були б дуже зацікавлені в тому, щоб українська молодь могла вільно до нас приїздити, дивитися уклад нашого життя та повертатися до себе в Україну, аби створювати свою справу"

Німецька сторона ознайомила наших студентів із роботою організації, яка об’єднує російськомовних молодих емігрантів по всій країні, продемонструвала методи, які допомагають адаптуватися їм в новому суспільстві.

Для українців така поїздка безперечно мала позитивний результат, каже керівник нашої делегації, виконавчий директор Асоціації КВН України Володимир Виговський:

"Налагоджені непогані контакти між представниками молодіжних організацій України та Німеччини. Приємно те, що нам вдалося побувати на з'їзді Союзу українських студентів Німеччини. Загалом досягнені домовленості про проведення аналогічних поїздок у наступному році – їх планується три, це і для представників молодіжних і студентських організацій, і заявка на участь у 13 європейському фестивалі КВН у місті Гамбурзі"

У свою чергу українська сторона також проявила зацікавленість у подальшій співпраці, і сьогодні вже готується проект-відповідь зустрічі гостей з Німеччини на базі одного з Київських вузів.

0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Оголошення
live comments feed...