• Головна
  • Наталія Леонченко намагається через суд повернути посаду секретаря ради
12:35, 13 грудня 2012 р.

Наталія Леонченко намагається через суд повернути посаду секретаря ради

«Регіоналка» Наталія Леонченко  подала до суду, щоб повернути собі посаду секретаря ради. Вона переконана, що її знімали не через погану роботу, а з політичних мотивів.

В принципі, це очевидно – призначали її секретарем також не через те, що вона хороший організатор чи має гарні стосунки із депутатами. Її призначення на посаду було політичним – Дебой хотів бачити по праву руку свого однопартійця, і депутати йому це дозволили, повідомляє "Перший Житомирський".

Чи належить рішення подати до суду і повернути собі посаду самій Леонченко? Скоріше за все – ні. Єдиний, кому треба зараз призупинити питання обрання нового секретаря – це міський голова Володимир Дебой. Саме він розробив цю хитру схему, як обвести кругом пальця опозицію.

Дебой на минулій сесії міської ради пообіцяв депутатам, що висуне кандидатуру Олега Горая на посаду секретаря Ради. Він навіть обмовився про те, що буде висувати кандидатуру ще перед початком розгляду усіх питань. Але сесія пройшла, 35 питань розглянули, проголосували за внесення змін до бюджету, а питання секретаря ніхто не підняв.

Після закінчення сесії Дебой у коментарях журналістам пояснив, що кандидатуру секретаря буде погоджувати із партією. Мовляв, як партія скаже – так і буде.

Не важко здогадатись, що скаже партія, коли почує, що Дебой буде виносити кандидатуру Горая, депутата від Батьківщини.

За неофіційною інформацією, партія пригрозила Дебою вигнанням. Як тільки він внесе кандидатуру хоч одного опозиціонера, він може класти свій партійний квиток і покидати пост керівника міської організації.

Для Дебоя сварка із партією влади недоречна, якщо не сказати більше. Скоріше за усе, він за кілька тижнів лишиться і без «батька області» Сергія Рижука. Хто буде тоді лобіювати питання Дебоя?

Як тільки його виженуть із партії, він повинен буде скласти свої повноваження і піти з посади мера  – керувати містом у такій складній політичній ситуації він усе одно не зможе.

Тому міському голові зараз дуже вигідно розігрувати спектакль під назвою «Суд Леонченко».

Тоді він може із чистою совістю прийти до опозиції і сказати: хлопці, я не можу – суд іде.

Ніби об’єктивна причина, чому Дебой не буде виносити питання секретаря і на наступній сесії.

Опозиція тоді може збунтуватись і не голосувати за бюджет. Але тоді міський голова матиме повне право вийти до журналістів і сказати: опозиціонери закупорили місто і лишають його без грошей.

Цікаво тільки, чи Володимир Дебой сам придумав таку складну схему самозбереження?

0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...