• Головна
  • Віктор Развадовський: мент-регіонал на службі в олігархів
09:00, 21 липня 2019 р.
Надійне джерело

Віктор Развадовський: мент-регіонал на службі в олігархів

Віктор Развадовський: мент-регіонал на службі в олігархів

Віктор Розвадовський більше двадцяти років міцно "тримається" за депутатське крісло, збагачуючись та "пускаючи коріння".

Молот Правди зібрав усю інформацію про багаторічне "поліпшення" власного життя.

Генерал міліції, нардеп-регіонал, противник автокефалії і палкий друг РФ. І при цьому Віктор Развадовський досі на політичному плаву. Воно і зрозуміло, таке давнє не тоне. Але разом з тим, з року в рік в ЗМІ з'являються все нові і нові приклади незаконного збагачення Віктора Развадовського та при цьому самому депутату хоч би хни ...

Житомирським сірим кардиналом малого масштабу є важливий в минулому функціонер в структурах МВС, дослужився до генерал-полковника міліції, а нині нардеп Віктор Развадовський, який входив до недавнього моменту в депутатську групу партії "Відродження". Його вплив базується, як і у Литвина, на двох китах - великих зв'язках і містечковій електоральній вотчини, яку, втім, хочуть "орендувати".

По першому киту Развадовського все більш-менш зрозуміло - за стільки-то років він зміг налагодити відносини, як вже з "колишніми", так і з ключовими представниками силового блоку діючої влади.

Зокрема, свого часу Развадовський пліч-о-пліч працював разом із теперішнім генпрокурором Юрієм Луценком, також із нинішнім главою МВС Арсеном Аваковим. Бізнес за нардепом-генералом, звичайно, не водиться, просто, як видно з його е-декларації, більше 12 млн. грн. в рік йому дарує його сват Едуард Лопатко, має свою справу в готельної і транспортної сферах (сам Развадовський колись очолював всю транспортну міліцію України).

Що ж стосується другого його кита, то два останні рази Развадовський зайшов в ВР по добре "підгодованому" їм округу №67, розташованому в передмісті Житомира. Показово, що на перевиборах 2014 проти нього своїх кандидатів не висунули ні БПП, ні "Народний фронт". Тоді єдиним його реальним конкурентом був Володимир Кропивницький, нині керівний фракцією "Батьківщини" в Житомирській ОДА.

Віктор Развадовський: мент-регіонал на службі в олігархів, фото-1

Нардеп Развадовський заробив 7,5 мільйона на продажу нерухомості та купив три місця для машин

Народний депутат Віктор Развадовський отримав дохід від продажу нерухомого майна на суму 7,5 млн грн. Така інформація міститься в Єдиному державному реєстрі декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, передає "Радіо Свобода".

Развадовський є народним депутатом кількох скликань (3-го, 4-го, 7-го і 8-го скликань), має звання генерал-полковника міліції, а також є доктором юридичних наук.

У декларації за 2017 рік вказано, що парламентарій задекларував земельну ділянку і будинок в Стоянці (Київська область), дві квартири, гараж, машиномісце, місце для яхтсмена, троє цінних швейцарських годинників Patek Philippe, Jaeger LeCoultre та Ulysse Nardin, два люксові автомобілі Land Rover Range Rover і BMW Alpina B7 (обидва 2017 випуску), а також велика кількість готівки - 980 тисяч доларів, 235 тисяч євро, 800 тисяч грн, 81 тисячу польських злотих.

Станом на початок 2018 року цей парламентарій придбав три машиномісця за 1,2 мільйона гривень у Товариства з обмеженою відповідальністю "Фотон Лізинг".

Віктор Развадовський: мент-регіонал на службі в олігархів, фото-2

Нардеп від Житомирської області Развадовський купив новий автомобіль, а Литвин орендував будинок за 635 тис.грн. декларації

На сайті Верховної Ради оприлюднено декларації за 2015 рік нардепів від Житомирської області, які входять до депутатської групи "Воля народу" - Віктора Развадовського та Володимира Литвина.

Народний депутат від Чуднівського округ Віктор Развадовський за рік заробив майже 4 млн.грн. і купив новий автомобіль.

Дохід Віктора Развадовського в 2015 році склав 3 млн 913 тис. 807,98 грн (в 2014 році - 4 млн. 718 тис. 481 грн), з яких: зарплата - 82 тис. 965,53 грн., Дивіденди, відсотки - 228 тис. 292,45 грн, страхові виплати - 203 тис . 900 грн, доходи від відчуження рухомого і нерухомого майна - 3 млн 398 тис. 650 грн

Развадовському належить земельна ділянка 4084 кв.м, житловий будинок загальною площею 844,9 кв.м., квартира 154,4 кв.м. (В 2014 році була ще квартира 186,2 кв.м), гараж площею 17,8 кв.м. (В 2014 був ще гараж 26 кв.м). Є також три об'єкти іншого нерухомого майна, які були придбані у власність: 131,9 кв.м - за 678 тис. 784 грн, 12,5 кв.м - за 113 тис. 500 грн, 3,3 кв.м - за 14 тис. 396 грн.

У власності нардепа є автомобіль Audi Q7 2015 р.в., куплений за 992 тис. Грн. Нагадаємо, в 2014 році Віктора Развадовський купив BMW X5, 2014 р.в., в 2013 - Land Rover Range Rover 2013 р.в.

На рахунках в банках у Развадовського 980 тис. грн., з яких 800 тис. грн. були вкладені в 2015 році.

На утримання майна народний депутат в минулому році витратив 78 тис.грн.

Нардеп Развадовський оновив автопарк майже на 10 мільйонів гривень

Член українського парламенту Віктор Развадовський витратив понад дев'ять мільйонів гривень на покупку люксових авто.

Народний депутат України, член депутатської групи "Відродження" Віктор Развадовський оновив свій автопарк трьома новими люксовими автомобілями на загальну суму 9,32 мільйона гривень.

Повідомлення про зміну майнового стану він подав до реєстру, пише "Слово і Дело".

Так, 12 липня Развадовський купив за 3,35 млн грн автомобіль BMW ALPINA B7 2017 року випуску у громадянина України Едуарда Міхайловічка Лопатко; 7 липня - LAND ROVER RANGE ROVER 2017 року випуску за 3,65 млн грн у громадянки України Марини Володимирівни Ванат і Mercedes-Benz E43 4 Matic 2017 року випуску за 2 млн 323 тис. 200 грн в ТОВ "Альянс Спецтех". Загальна сума покупок становить 9 млн 323 тис. 200 грн.

Також відзначимо, що в 2017 році він продав два старих автомобіля, які задекларував, - Toyota RAV 4 2013 г. в. і Audi Q7 2015 р. - за 3,7 млн ​​грн.

У щорічній декларації за 2016 рік нардеп також зазначив, що зберігає готівкою 975 тис. грн, 677 тис. дол. і 250 тис. євро. У той же час на банківських рахунках народного обранця є 1 млн 414 тис. 924 грн і 7 тис. 716 доларів.

Віктор Развадовський: мент-регіонал на службі в олігархів, фото-3

Нардеп Развадовський купив три машиномісця за 1,2 млн

Народний депутат Віктор Развадовський заплатив за три машиномісця 1,2 мільйона гривень. Така інформація міститься в Єдиному державному реєстрі декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування. Про це "ОЛІГАРХ" дізнався з повідомлення "Точно", проекту Радіо Свобода.

Всі три об'єкти нерухомості Віктор Развадовський придбав у товариства з обмеженою відповідальністю "Фотон Лізинг".

У своїй декларації за 2016 рік він зазначив будинок площею 844 квадратних метра і дві земельні ділянки в селі Стоянка Києво-Святошинського району, квартиру площею 154 квадратних метра в столиці, приміщення для яхтсмена в Одеській області, машиномісця і недобудовані господарські будівлі.

Крім цього, Развадовський володіє двома цінними мобільними телефонами Vertu, люксовими швейцарським годинником Patek Philippe, Jaerger LeCoultre, Ulysse Nardin, ювелірними виробами, а також люксовим автомобілем Audi SQ7, придбаним в 2016 році за 1,5 мільйона гривень.

Хоч аукціон відкривай. Нардеп Развадовський поповнив свій елітний автопарк ще на 5,6 мільйона.

Народний депутат з групи "Воля народу" Віктор Развадовський продав нерухомості на 5 мільйонів гривень і купив авто, таким чином поповнив свій великий автопарк елітних автомобілів.

Про це стало відомо з істотних змін у декларації народного обранця, які він вніс напередодні. Отже, нардеп нібито продав рухоме майно на суму 5 мільйонів гривень приватній особі Розов Антону Олександровичу.

До отриманої суми Развадовський додав якихось 600 тисяч гривень (дрібниця, для такого багатого людини, см. Декларації, - ред.) і 17 листопада придбав у приватної особи (!) Елітний автомобіль - MERCEDES-BENZ G 63 AMG універсал-У 2018 року випуску за 5 мільйонів 600 тисяч гривень.

Варто відзначити, що це далеко не єдиний автомобіль нардепа вартістю понад мільйон гривень. Однак він на даний момент найдорожчий з автопарку народного обранця. У вересні Развадовський задекларував авто за 3 мільйони 350 тисяч гривень, поповнивши елітний автопарк. Так як в декларації нардепа в розділі члени сім'ї вказана тільки дружина, незрозуміло, навіщо політику стільки дорогих автомобілів. Посудіть самі. У декларації за 2015 рік у власності Разводовского числиться 2 автомобіля, його і дружини - Toyota RAV4 2013 року випуску за майже 400 тисяч гривень і Audi Q7 2015 року випуску за майже мільйон гривень. У 2016 році змінами в декларації фіксується придбання у фізичної особи ще одного автомобіля - Audi SQ7 того ж року випуску вартістю півтора мільйона гривень.

У тому ж році ще однією формою змін нардеп декларує ще одне авто - Mersedes-Benz S63 2016 року випуску вартістю майже мільйон гривень. Примітно, що цей абсолютно новий автомобіль він придбав у фізичної особи - свого свата Едуарда Лопатко. У 2017 році Развадовський знову вносить зміни в декларацію, і знову набуває автомобіль. Тепер це Land Rower Range Rower того ж року випуску вартістю більше трьох з половиною мільйонів гривень.

В кінці липня минулого року Развадовський декларує ще одне авто - BMW Alpina B7 2017 року за 3 мільйони 350 тисяч гривень, купленого знову у свата. 19 вересня поточного року Развадовський декларує ще один автомобіль - Toyota Camry 2018 року за трохи більше мільйона гривень.

Примітно, що знову абсолютно нове авто нардеп придбав у приватної особи, але тепер уже не у свата, а у своєї дочки Маргарити. Развадовський вважає за краще тільки нові автомобілі. У підсумку, нардеп і його дружина - власники елітних авто, загальною вартістю понад п'ятнадцять мільйонів гривень, і це лише за оцінкою самого Развадовського.

Варто зазначити, що у Развадовського дуже близькі стосунки зі своїм сватом Едуардом Лопатко. У декларації за 2016 рік нардеп задекларував подарунок в грошовій формі від свого родича - 12 млліонов 740 тисяч гривень. На питання журналістів, хто цей добрий чоловік, який робить такі "дорогі" подарунки, нардеп відповів, що ці 12700000. грн йому подарував його 74-річний сват Едуард Лопатко, тому що він все життя займається бізнесом, а його син - зять Сергій Лопатко - теж підприємець з 17 років і вони обидва мають власну справу в сфері транспорту та готельний бізнес.

Віктор Развадовський: мент-регіонал на службі в олігархів, фото-4

Два нардепа від Житомирщини виступили проти автокефалії Української православної церкви

47 народних депутатів України звернулися до Конституційного суду України щодо конституційності постанови парламенту про підтримку звернення до Вселенського патріарха Варфоломія про надання томосу на автокефалію православної церкви в Україні.

Про це 12 грудня повідомила прес-служба Конституційного суду України.

Автори документа вважають, що "постанова не відповідає вимогам статті 35 Конституції України (є неконституційним), оскільки звернення президента України, підтримане зазначеною постановою, є прямим втручанням держави в церковні справи".

Варто додати, що серед 47 депутатів є два мажоритарника від Житомирської області: Віктор Развадовський (група "Відродження") та позафракційний Володимир Литвин.

Округ №67: Де "вріс в землю" даішник Развадовський

Чотириразовий переможець мажоритарних виборів на Житомирщині збирається здивувати в п'ятий раз.

Depo.ua розпочинає проект "Вибори-2019. Повне оголення". В рамках проекту ми створимо електоральну карту округів. Як змінювалися межі округів, хто і коли перемагав на окрузі, а головне - завдяки чому, які технології застосовувалися, які з них були успішними, а які - ні. Хто претендує на цей округ на майбутніх виборах і які у них позиції - все це в повній версії електоральної карти округів з 1 вересня.

Цей округ цікавий не тільки тим, що в його склад входить частина обласного центру, а й стабільним вибором жителів округу на користь одного кандидата - генерала Віктора Развадовського. Він перемагає тут з 1998 року.

Двадцять років тому Віктор Йосипович зі значною перевагою обіграв тут Івана Кострубу, який представляв округ у Верховній Раді 2-го скликання. До нього депутатом тут вибирали Федора Панасюка (в 1990 це був Любарський округ). Конкурувати з Развадовським в наступні роки безуспішно намагалися соціалістка Ніна Марковська, "свободівець" Сидір Кізін і бізнесмен і самовисуванець Володимир Кропивницький. Але виборці, незважаючи на Майдани, кожен раз підтримували генерала міліції і податківця Развадовського. Не видно реальних конкурентів нинішнього члену групи "Відродження" і зараз.

Генерал міліції Віктор Развадовський - вельми унікальна фігура. Свою кар'єру Віктор Йосипович почав на посаді державтоінспекції з жезлом в руках. За 10 років майбутній генерал-полковник пройшов через посади начальників різних підрозділів і дослужився до дуже важливої ​​посади - заступника начальника Управління ДАІ ГУМВС України в Києві. Але згодом "даішний" жезл Віктор Развадовський змінив на калитку державного митника і перейшов на службу до податкової, де згодом став першим заступником начальника Главку податкової міліції ДПА.

Протягом вимушеної перерви в депутатство, через скасування в "двотисячних" мажоритарки, попрацював начальником Харківської міліції, а також очолював департамент транспортної міліції України. Поки знову не зайшов в Раду в 2012-му завдяки житомирянам.

Як і практично скрізь на Житомирщині, перелом у свідомості виборців на користь проєвропейських сил стався на виборах 2002 року. З тих пір перші позиції займали "Наша Україна", Блок Юлії Тимошенко, "Батьківщина", "Народний фронт". При цьому комуністи і "регіонали" також стабільно отримували непогані результати. Соціалістів жителі округу активно підтримували до 2007 року.

Втім, цікавий нюанс - на останніх виборах в 67-му окрузі ледь не подолала 5-процентний бар'єр партія "Лопата", яка пропагувала ідеологію підтримки села, а Олег Ляшко зі схожими ідеями зайняв на президентських виборах 3-е місце. Це означає, що виборці тут можуть підтримати подібні політичні проекти і в 2019 році.

Президентські вибори

В цілому Житомирщина в голосуванні за українських президентів є кілька особливим регіоном. Незважаючи на те, що область географічно знаходиться між Києвом і західними областями, де традиційно підтримують представників національно-демократичного політичного табору, існує відсоток тих, хто тяжіє до "біло-синім". І райони, що входять в нинішній 67-й округ, не були винятком.

Так, наприклад, в третьому турі виборів-2004, коли Ющенко в центрі, на заході, і навіть північних Чернігівщині та Сумщині, легко набирав до 90% голосів, Житомирщина скромно дала Віктору Андрійовичу 67%. Тоді як Янукович був тут значно краще, ніж в перерахованих вище регіонах, результат - 28%.

Аналогічна ситуація сталася і в 2010, коли з Януковичем конкурувала Юлія Тимошенко. У той рік лідеру регіоналів вдалося отримати в цьому окрузі майже 35%, тоді як представниця "Батьківщини" задовольнялася 60-ю.

Звичайно, 2014-й, коли відбулися позачергові президентські вибори, показав дещо інший результат. Але для перемоги Порошенко в першому турі з результатом в 61% є певні причини. І не остання з них - агресія Росії.

Віктор Развадовський, або щоб це значило?

Нинішнє інформаційне затишшя насправді дуже оманливе. Здається, ніби нічого не відбувається, а насправді саме зараз утворюються досить складні союзи, відбуваються зради, плоди яких ми незабаром побачимо, на сцену виходять призабуті персонажі, обтяжені вельми серйозною і брудною "кредитною історією".

Одне з таких малопомітних і некомментіруемих подій - вчорашнє призначення на посаду в.о. начальника УВС в Харківській області Віктора Йосиповича Развадовського. Чесно кажучи, настільки скандального призначення в МВС ще не було. Порівняти його можна, мабуть лише з призначенням Володимира Сацюка в 2004 році на посаду першого заступника голови СБУ.

Або ж з призначенням Білоконя на посаду першого заступника міністра МВС в першу каденцію Юрія Луценка. Всі ці призначення є наслідком якихось таємних угод, наслідки яких ми дізнаємося лише пізніше. Нинішня ситуація з призначенням Развадовського особливо мутна так як точно не можна сказати, чий він людина. Цілком можна говорити про те, що це людина Бакая, Литвина, Волкова, людина є повпредом кримінального світу в українській політиці.

Відповідь на питання, хто і для чого пролобіював це призначення багато в чому прояснить нинішню вкрай "збовтати" ситуацію в українській політиці. Але про це трохи пізніше. Дозволимо собі трохи самоцитування і згадаймо дещо про Развадовського, що публікувалося на нашому сайті. Нагадаємо, що в останній раз Равадовскі балотувався до Верховної Ради в складі блоку "КУЧМА".

Отже, цитуємо:

Окремим рядком під № 5 до складу виборчого блоку "Кучма" вписаний генерал Віктор Развадовський. Особистість супер колоритна - надміру корумпований, безпринципний, неосвічений, хамоват до відрази, патологічно жадібний, купується і продається за будь-яку валюту, чистокровний даішник, після вигнання з цієї організації набирався досвіду в податковій міліції, завдяки чому скотинячі риси характеру генерала подесятерити.

Тривалий час депутатствував в Верховному Ради України, в зв'язку з чим обріс зв'язками, придбав навички непотоплюваності. На минулих виборах мімікрувати і намагався вижити в блоці Литвина. Зараз - радник керівника податкової адміністрації України Анатолій Брезвіна. Але це все або факти загальновідомі, або ті, які написані на обличчі генерала Развадовського.

Представляємо витяги з його неафішовані біографії: виховувався на ідеалах київської злочинного угруповання «Киселя», знає особисто і обожнює талант Семена Могилевича і Йосипа Шафіровіча, прикривав їх бізнес-проекти від імені податкової міліції, розвивав і множив конвертаційні центри, створені навколо банку "Андріївський".

До депутатської каденції в своїх помічників-консультантів мав раніше судимого "кіселевца" Олега Здора. Цей бойовик на прізвисько "Тюлень" забезпечував безпеку банку "Денді", що належав Михайлу Бродському, потім підвищувався на посаді до заступника керуючого.

За завданням "кіселевцев" генерал Развадовський всім серцем полюбив Одесу, курирував знаходяться там Вахтанга Убірія і Антимоса Кухілаву. Перебуваючи біля моря, на фінансово-кредитної грунті здружився з депутатом Одеської міськради Геннадієм Трухановим, знімав у нього кут для потреб своєї громадської приймальні. Завдяки Трухановому перейнявся співчуттям до Олександра Ангерт, відомому під кличкою "Ангел".

Для Олександра Волкова і всієї його комарільі одіозний генерал Развадовський є чи не найціннішим фруктом у виборчому списку. Бо все вищесказане про нього - в автобіографії не зафіксовано, а наявної у нього в активі офіціоз послужного списку дозволяє котируватися на будь-який керівний пост в правоохоронній системі України. 

Серед "цікавих" друзів пана Развадовського не можна не згадати Олександра Пресмана. Про свої стосунки з Развадовським і не тільки свого часу розповів "ОРД" сам пан Пресман. 

Потім почав займатися бізнесом. Це був 1992 рік. Дружина з моїми батьками поїхали в Америку, а я залишився тут. Пішов працювати до Семену Юфе в кооператив "Меркурій". З тих пір мене часто прив'язують до цього підприємства. Я вдячний йому за школу життя, правда, в 1993 році мене "закрили" за кількома статтями. Я зробив собі паспорт із маминим прізвищем, але з моїми даними, але я його не використав. Знайшли ріжок автоматний в столі. Але це був ріжок Юфи, який займався полюванням, а я повинен був йому його передати. Я не люблю зброї і ніякого відношення до нього не маю, і не мав.

Намагалися мені поставити хабар якомусь полковнику з СБУ, навіть стаття тоді в інтернеті вийшла з цього приводу "Білий мерседес". 58 днів я відсидів. Це прекрасна школа життя. За все потрібно платити і я за свою "навчання" розплатився сповна. Після цього я почав уже займатися якимось самоочищенням, відмиванням себе. Я поїхав в Америку до сім'ї. Продовжував розраховуватися з пайовиками "Меркурія", допомагав мені в цьому Гаррі Ісаєвич Габович. Розраховувалися, скільки могли. До 50-річчя Перемоги розрахувалися з усіма інвалідами та ветеранами війни. Закрили максимум того, що могли, попродавали бізнесу, якісь квартири у Вишгороді.

Потім я познайомився з Развадовським Віктором Йосиповичем і в 1998 році став помічником народного депутата. Він балотувався по округу в Житомирі, а мені ці місця дуже близькі. Моє коріння житомирські, батько, дід, баба народилися в Житомирі. На цій темі я з Развадавскім і зійшовся. І ось вже на протязі 7 років я помічник депутата Развадовського. Брав участь у відновленні храмів, церков, синагог, пам'ятника афганцям. У вільний час граю в інтернеті в шахи. Дуже люблю цю справу, у мене один з найбільших рейтингів в Рамблері. Десь в 2002 році познайомився тоді просто з Женею Червоненко. Тоді не було Євгена Альфредовича, були просто Женя і Саша. Почав з ним дружити, каталися, відпочивали разом. Потім зрозумів, що ситуація, яка складається в Україні для мене досить важлива, і я не хотів стояти осторонь від боротьби. Допомагав під час передвиборної кампанії і виборів Жене, виконував найрізноманітніші функції. Допомагав, починаючи з першої поїздки Євгена Альфредовича в Донецьк, займався матеріально-технічним постачанням, забезпеченням транспортом і навіть харчоблоком, тому що колись було навіть поїсти вчасно. Доводилося скуповуватися в гастрономах і Макдональдсах і потім десь на бігу перекушувати. Побував в екстремальних ситуаціях і в Криму та по Криворізькій трасі і в інших місцях. Я допомагав у всьому, що було необхідно.

Я вважаю себе людиною, яка вміє дружити. Нашій дружбі з Червоненко не так багато років, але вона досить міцна. В один прекрасний момент Женя сказав, що хотів би, щоб я зробив для себе правильний вибір, тому що йде серйозна боротьба і можна втратити все. Ніяких не було інших цілей, окрім як допомогти одному і іншому одному. Червоненко і Бродському, з яким я знайомий вже більше 15 років. Ще наші батьки дружили. Спілкуючись з такими людьми, я розумів, що це сильні люди і в міру своїх можливостей я намагався їм допомогти.

- А що саме Ви могли втратити?

У мене немає будь-якого крупного бізнесу. Є один бізнес, яким я дорожу. Це "Київ-спорт-клуб", де я є співзасновником. Я ціную цей бізнес і розвиваю. Це пам'ять про мого друга, який його розвивав, про Гені Зінгермане. Цю людину, як і мене, чомусь прив'язують до "єврейським" грошей Сєви Могилевича. Коли говорять, що я маю відношення до "єврейським" грошей Могилевича, що я вивозив Киселя в Америку - це чиста маячня, чиста маячня. Я був в якихось списках 10 років тому, а вони їх знову публікують.

- З Могилевичем у вас не було ділових відносин?

"Єврейських" грошей Могилевича у мене не було ніколи.

- А взагалі, ви з ним знайомі?

Всі євреї в світі знайомі, всі євреї - родичі. Не тільки з Могилевичем, але і з багатьма іншими євреями в тому числі. Просто комусь було вигідно приплюсувати до Могилевича мене, Зінгермана. Йому закрили в'їзд в Україну через те, що він нібито був знайомий з Могилевичем. Це був просто привід, щоб світлу голову Зінгермана не пускати в Україну. Де Зінгерман, де Могилевич, де Україна? Який зв'язок? Довгий час я цього не розумів. Так, я знайомий з цією людиною, але ніколи до його "єврейським" грошей не мав відношення. Я ніколи не знайомив Киселя-молодшого з Могилевичем.

Кому-то просто було вигідно запускати таку інформацію. Ніби я сина свого друга, Володимира Карповича Киселя, знайомив з Могилевичем. До речі і до 7-мому кілометру в Одесі я теж не маю ніякого відношення. Але дуже б хотів мати до нього велике відношення. Але, на жаль, не маю. У мене є будинок в Одесі, не оформлений на мене. У мене був роман з однією одеської жінкою, я прожив з нею 2-3 роки, але сьогодні мене з Одесою крім моїх близьких друзів нічого не пов'язує. 

Чому ми власне так докладно зупиняємося на оточенні Развадовського? Тому що, оточення - це багато в чому і є сама людина. І вельми цікаві зв'язку першого, другого, третього порядків людини, про який ми розповідаємо.

Це як на відомому сайті "Одноклассники.ру". У числі друзів моїх друзів можуть виявитися вельми неочікуванні особистості. У числі друзів і "друзів друзів" Развадовського є і Сева Могилевич, і Олександр Ангерт, і Ігор Фадєєв, і Олександр Пресман і багато інших. Якщо визначати бізнес-інтереси Развадовського, то вони будуть досить великі. Колишній даішник, податківець, нардеп, нинішній начальник Харківської міліції займався практично всім, що може принести швидкі гроші - нелегальним виробництвом спирту, продажем лісу, гранітними кар'єрами, контрабандою і багатьма іншими, як правило, нелегальними видами бізнесу.

До речі, однією з причин призначення Развадовського на Харків називають саме його здатності в налагодженні контрабандних потоків. Харків в цьому плані вельми і вельми цікавий.

#віктор развадовський #збагачення #депутат
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

ТОП новини
НЕДОБУДОВА Без сліз не глянеш: закинута недобудова на Житомирщині, що могла б стати потужним спортивним комплексом, — ФОТО
ПРЕЗИДЕНТ Президент України Володимир Зеленський відвідав з робочою поїздкою Житомирщину,— ФОТО
ВОДОНАПІРНА ВЕЖА Які таємниці «приховує» водонапірна вежа у Житомирі?, — ФОТО
ЦЕНТР ЗАХИСТУ ТВАРИН У Житомирі в серпні діятимуть акційні ціни для власників домашніх улюбленців у КП «Центр захисту тварин»
Оголошення
live comments feed...