• Головна
  • До Житомира прибуде Віфлеємський вогонь
16:30, 13 грудня 2012 р.

До Житомира прибуде Віфлеємський вогонь

В пострадянській історії обласного центру це третя така подібна подія. Загалом же в Україні акція Віфлеємський вогонь проходить 15 рік поспіль. Ініціаторами розповсюдження вогню шляхом естафети від місця народження Ісуса Христа різними країнам світу виступили ще в 1986 році австрійські скаути. В Україні вогонь поширюють члени Пласту – Національної скаутської організації. Говорить заступник голови Житомирського міського осередку цієї організації.

"Австрійські скаути беруть вогонь у Віфлеємі, у спеціальному контейнері привозять його до Відня. А вже з Відня щороку по скаутській естафеті на коронах він передається. Ми не прив’язуємо це ні до якої конфесії, акція загальна. Ми просто несемо передріздвяне світло. Вогонь може горіти на кожний Святвечір в будь-якому будинку і він має гаситися 19 січня на Водохреща"

У 2009 та 2010 роках у Житомирі різдвяний символ привозили лише до церков. Цього разу вперше Віфлеємський вогонь передадуть також і до рук влади. Відбудеться це публічно 24 грудня о 17.00 годині на майдані Корольова. Крім того, вогонь буде доставлений до лікарень міста.

0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Останні новини
ТОП новини
МІТИНГ На Житомирщині протестували проти головного лікаря місцевої лікарні
ДОПОМОГА До дитячого будинку-інтернату на Житомирщині перевели дівчинку, яка опинилася в складних життєвих обставинах
НЕДОБУДОВА Без сліз не глянеш: закинута недобудова на Житомирщині, що могла б стати потужним спортивним комплексом, — ФОТО
Сергій Крижановський: Я люблю процес, знаходитися у цьому процесі, взаємодіяти з людьми, з якими ми на одній хвилі
Оголошення
live comments feed...