• Головна
  • Житомир ділиться досвідом соціального захисту із сусідніми громадами
11:46, 26 липня 2019 р.
Надійне джерело

Житомир ділиться досвідом соціального захисту із сусідніми громадами

Житомир ділиться досвідом соціального захисту із сусідніми громадами

Сьогодні, 26 липня, у Житомирському РВ АМУ проходить практикум із застосування законодавства «Реформування системи соціального захисту. Особливості роботи з особами з інвалідністю, учасниками АТО, внутрішньо переміщеними особами та іншими категоріями населення». Захід організовано в рамках Проекту, який реалізує Асоціація міст України.

Участь у практикумі беруть керівники управлінь соціального захисту населення, селищний та сільський голова, фахівці терцентрів 22 громад Житомирщини. Ї

Відкриваючи засідання, виконавча директорка Житомирського РВ АМУ Тетяна Кухарська наголосила на діях АМУ щодо розвитку соціального захисту:

  • АМУ розробило рекомендації ОМС щодо доставки повідомлення про призначення субсидій за рахунок держбюджету, економія коштів місцевого бюджету – 39,3 млн. грн.
  • Завдяки АМУ штрафи за порушення законодавства про працю, накладені ОМС, з 2019 року зараховуються до місцевих бюджетів.
  • Завдяки АМУ не допущено перекладання на місцеві бюджети фінансування патронатних сімей.
  • АМУ запобігла перекладання на місцеві бюджети додаткових видатків в обсязі 3 млрд грн на фінансування працівників соціальної сфери.
  • АМУ запобігла фінансування муніципальної няні за рахунок коштів місцевих бюджетів в сумі 1,95 млрд гривень.

Модератор заходу - директорка департаменту соціальної політики Житомирської міської ради Вікторія Краснопір поділилася досвідом організації соціального захисту населення міста Житомира, основні напрямки та особливості реалізації захисту вразливих верств населення, розповіла про законодавчі новації щодо надання соціальних послуг.

Про підвищення громадської активності та співпрацю місцевої влади та громадських організацій в напряму соціальної підтримки малозахищених осіб розповів Владислав Паламарчук, голова ЖОГО «Милосердя».

На практикумі учасники ознайомилися з основними напрямами реформування системи соціального захисту населення в умовах децентралізації влади, особливостями утворення структурних підрозділів з питань соціального захисту населення та обговорили питання соціального захисту учасників антитерористичної операції та членів їх сімей, а також надання соціальних послуг сім’ям, що опинилися в складних життєвих обставинах.

#ОТГ #ОТГ Житомирщини #кращі практики #громади #соціальний захист
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...