• Головна
  • Мер Житомира прокоментував рішення екс-секретаря подати до суду на міську раду (ВІДЕО)
14:29, 14 грудня 2012 р.

Мер Житомира прокоментував рішення екс-секретаря подати до суду на міську раду (ВІДЕО)

Вчора під час спілкування з журналістами, Житомирський міський голова Володимир Дебой прокоментував інформацію стосовно подання екс-секратаря міської ради Наталія Леонченко до суду на рішення депутатів про її зняття.

«Я кажу вам абсолютно щиро – для мене це рішення було несподіванкою», - заявив Володимир Дебой, та додав, що особисто йому стала відома ця інформація тільки на вечір 12 грудня. 

«Я дізнався вчора ввечері, що Наталія Петрівна подала до суду. Я з самого початку говорив, що на це має право кожна людина, тому що кожна людина є особистість. І напевно Наталія Петрівна відчуває, що вона працювала щиро, чесно, порядно і фактично професійних претензій до неї не було. При прийнятті рішення були допущені ряд процесуальних помилок. Я знаю, що Наталія Петрівна, відповідно до рішення суду, має відстоювати своє трудове право. Тому на черговій сесії, в залежності від прийнятого рішення суду, буде розглядатися це питання, щодо секретаря. Якщо суд внесе заборону, на розгляд цього питання, то безумовно в юридичній площині ми це питання не зможемо розглянути на черговій сесії. Але все одно буде час, коли ми до цього питання повернемось. Як що ж ні – то на черговій сесії питання обрання секретаря буде розглянуто», - підкреслив міський голова.

Нагадаємо, «Регіоналка» Наталія Леонченко  подала до суду, щоб повернути собі посаду секретаря ради. Вона переконана, що її знімали не через погану роботу, а з політичних мотивів.

0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...