• Головна
  • Развадовський вимагає перерахунку голосів по всьому округу №67 Житомирщини
13:46, 27 липня 2019 р.
Надійне джерело

Развадовський вимагає перерахунку голосів по всьому округу №67 Житомирщини

Развадовський вимагає перерахунку голосів по всьому округу №67 Житомирщини

За результатами, оприлюдненими на сайті ЦВК, кандидат у народні депутати від партії «Слуга народу» Сергій Кузьміних переміг в окрузі 67. Втім, з таким результатом не погоджується один із кандидатів, який балотувався по Чуднівському округу №67 - Віктора Развадовського.

Сьогодні, 27 липня, Житомирський окружний адміністративний суд розглядає позов кандидата у народні депутати Віктора Развадовського. Відповідач по справі – окружна виборча комісія з виборів народних депутатів України одномандатного виборчого округу №67, треті особи – Центральна виборча комісія та ще шість кандидатів, які балотувалися по цьому ж округу.

Позивач просить суд визнати протиправними дії окружної виборчої комісії; скасувати протокол про результати голосування та зобов’язати ОВК здійснити перерахунок голосів на всіх дільницях округу.

Як повідомляє власне джерело сайту 0412, на засіданні присутній один із семи кандидатів, які балотувалися по округу 67 – Сергій Кузьміних разом із довіреними особами, представники ОВК та 3 представники Віктора Развадовського - Валерій Колупаєв, Василь Козел та Анатолій Рєпіков.

Сам В.Развадовський на засіданні не з’явився, проте у адміністративному позові зазначив, що він є потерпілою особою, яка постраждала внаслідок Чорнобильської катастрофи та звільнений від сплати судового збору. Згідно законодавства, це витрати держави, які вона несе у зв'язку з вирішенням конкретної справи, а відтак сплата лягає на плечі усіх платників податків.

#ЦВК #суд #перерахунок #вибори #Народний депутат України #округ 67
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...