• Головна
  • Переваги мікрокреждитування в віддаленому режимі має суттєві переваги
Новини компаній
15:50, 6 серпня 2019 р.

Переваги мікрокреждитування в віддаленому режимі має суттєві переваги

Новини компаній

Коли виникає гостра необхідність в коштах, а банки в один голос вимагають довідку про доходи, реальну допомогу можуть запропонувати компанії експрес кредитування, що пропонують свої послуги через інтернет.

Історично склалося так, що українці вважають за краще жити на свої гроші, користуючись кредитами лише в крайніх випадках. Кредит використовують у випадку, якщо вирішити виниклу проблему іншими шляхами немає можливостей. Для українців взяти кредит психологічно непростий крок, необхідно виконувати взяті на себе зобов'язання, а в разі невиконання, або затримки, доводиться платити штрафи. Суми кредитів і терміни завжди були суттєвими, взяти в банку в борг 1000 гривень навряд чи вийшло б. Після появи в Україні невеликих мікрофінансових компаній, можливість отримати грошовий позику кардинально змінилася.

Мікрофінансові компанії МФО пропонують послуги швидких кредитів з онлайн оформленням протягом декількох хвилин. Щоб отримати такий кредит необхідно мати доступ в інтернет, карту будь-якого банку і кілька хвилин часу. Взяти кошти можна незалежно від соціального статусу, місця роботи чи наявних кредитів. Якщо банківські кредити українці сприймали з недовірою, то онлайн позики практично відразу стали популярним засобом вирішення невеликих повсякденних витрат.

Особливості онлайн кредитів

Отримати онлайн кредит можуть всі повнолітні громадяни України, незалежно від соціального статусу і місця роботи. Скористатися послугою можуть безробітні, особи пенсійного віку, студенти, самозайняті та інші.

Більшість компаній мікрокредитування пропонує перший кредит з мінімальною процентною ставкою. Це дозволяє позичальникові зрозуміти, як працює онлайн кредит, які він має переваги і недоліки відносно інших видів кредитних послуг. Розмір першої позики обмежений сумою 3-6 тисячі гривень, але в подальшому, якщо не порушувати умови погашення позики, то допустима сума збільшується до10-20 тисяч гривень.

На відміну від банків, МФО компанії дозволяють в будь-який момент погасити кредит достроково, без штрафів і комісій. Компанії мікрокредитування працюють цілодобово, це означає, що отримати гроші можна в будь-який час, при цьому абсолютно немає прив'язки до місця розташування клієнта. Серед українців, онлайн кредити також відомі як експрес кредити, оформлення договору та організаційні питання вирішуються протягом 5-15 хвилин, після подачі заявки.

Щоб ознайомитись з умовами віддаленого онлайн-кредитування перейдіть за посиланням https://creditplus.ua.

Оголошення
live comments feed...