• Головна
  • В Житомирській області стихія завдала збитків на 5 мільйонів гривень
15:19, 18 грудня 2012 р.

В Житомирській області стихія завдала збитків на 5 мільйонів гривень

В Житомирській області зимова негода завдала збитків на 5 мільйонів гривень.

Про це Житомир.info повідомили у прес-службі Житомирської облдержадміністрації.

На боротьбу з наслідками стихії з резервного фонду обласного бюджету обіцяють виділити 239 тис. грн., з державного бюджету – 3,5 млн. грн..

«За розпорядженням голови облдержадміністрації Сергія Рижука, протягом 10-ти днів боротьби зі стихією з резервного фонду обласного бюджету буде виділено 239 тис. грн.. Втрати, яких на сьогодні завдала стихія, з урахуванням паливно-мастильних матеріалів, становлять близько 5 млн. грн. З державного бюджету на компенсування витрат буде виділено 3,5 млн. грн.», - повідомляє прес-служба.

Як інформує офіційний сайт облдержадміністрації, за складних зимових погодних умов однією з найважливіших проблем в Житомирській області є очистка доріг від снігу. На території області сьогодні функціонує 11 тисяч км комунальних, 8 тисяч км доріг державного і регіонального значення. До робіт із очистки доріг уже залучено 127 бригад районних електромереж і використовується близько 435-ти одиниць спеціалізованої техніки.

Ще однією проблемою, котра потребує негайного вирішення, є розчищення снігового покриву з дахів у місцях масового перебування людей. Перш за все такі роботи проводитимуться зі споруд соціально-культурного призначення, лікарень і навчальних закладів, державних установ.

15 грудня стався обвал даху однієї зі шкіл у Ружині, у зв’язку із чим призупинена діяльність навчального закладу. Крім того, час від час обвалюються піднавіси на сільськогосподарських підприємствах Попільнянського району. Сніговий покрив на дахах будівель наразі досягає одного метру завтовшки.

0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...