• Головна
  • Житомирський педліцей ліквідують та створять інтернат
15:57, 18 грудня 2012 р.

Житомирський педліцей ліквідують та створять інтернат

На черговій сесії обласної ради депутати планують ліквідувати Житомирський обласний педагогічний ліцей і створити нову установу – Житомирську загальноосвітню школу-інтернат І-ІІІ ступенів Житомирської обласної ради.

Це зумовлене тим, що держава не виділила фінансування на ліцей. У переліку установ, які повинні фінансуватись із обласного бюджету, ліцею в 2013 році немає, повідомляє "Перший Житомирський".

Утім, чиновники запевняють батьків – дітей не виженуть із навчального закладу, а просто перейменують ліцей у інтернат.

«Зараз ми маємо його ліквідувати у рішенні, дати можливість до липня дітям завершити навчання і утворити загальноосвітню школу-інтернат. Під час ліквідації ми зможемо до фінансувати заклад. Ми будемо максимально залучати депутатів обласної ради і депутатів Верховної Ради від нашої області щоб за період до липня місяця вирішити питання і включити ліцей у перелік фінансованих об’єктів», - пояснює начальник фінансового управління Ганна Ємченко на засіданні Президії облради.

«Ми не повинні знищувати ліцей, ми маємо його просто перепрофілювати», - додає голова облради Йосип Запаловський.

У ліцеї на сьогодні працює 50 педагогів, навчаються діти із усієї області, показники ЗНО в закладу одні із найвищих у місті, тому ліквідовувати його ніхто не хоче.

Утім, батьки б’ють на сполох. Кажуть, що у випадку, якщо ліцей лишать без фінансування, вони не зможуть там навчати своїх дітей.

«У мене у ліцей вчиться двоє дітей. Живуть у гуртожитку, харчуються. Якщо всі фінансові витрати покласти на мене, то я точно обох не протягну», - бідкається Олена із Чуднівського району.

Утім чиновники запевняють, що до нового начального року гроші знайдуть. За відповідний проект рішення щодо ліквідації закладу сьогодні проголосувала Президія обласної ради.

Оголошення
live comments feed...