
10:30, 13 серпня 2019 р.
Надійне джерело
У Житомирській області грабіжник викрав самокат у трирічної дитини

Подія сталася увечері 10 серпня. 29-річний житель Черняхова повідомив до поліції, що невідомий викрав самокат його сина та втік. Правоохоронці встановили причетного до правопорушення та з’ясовують усі обставин події.
Зі слів заявника, самокат свого 3-річного сина він залишив у під’їзді багатоповерхівки, де проживає. Проте, близько 17:00 сусіди повідомили йому про викрадення дитячого транспорту невідомим чоловіком.
Очевидцями події стали діти, які гралися у дворі будинку. Малеча помітила підозрілого чоловіка, який віз самокат їхнього товариша, та відразу повідомили дорослим. Місцеві мешканці намагалися наздогнати незнайомця, проте той втік.
Саме за прикметами, про які розповіли дітлахи, поліцейським вдалося встановити особу ймовірного порушника та розшукати його. 35-річний житель цієї ж вулиці у скоєному зізнався, викрадений самокат поліція вилучила.
За даним фактом розпочато досудове розслідування за ч. 1 ст. 186 (Грабіж) КК України. Законодавством за такі протиправні дії передбачене покарання до 4 років ув’язнення.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Відпочинок у Києві та області: пляжі, басейни, активний відпочинок 2026
Партнерський спецпроєкт
13:01
Вчора
Журналістів запрошують розслідувати нелегальний тютюновий ринок: стартує щорічна премія "КонтраFACTS Media Awards"
Новини компаній
13:52
22 липня
13:39
19 липня
18:48
17 липня
Оголошення
19:32, 16 липня
19:32, 16 липня
19:32, 16 липня
19:32, 16 липня
19:32, 16 липня