• Головна
  • З 1 вересня заробітна плата педагогів дошкільної, позашкільної та профосвіти зросте на 10%
14:00, 15 серпня 2019 р.
Надійне джерело

З 1 вересня заробітна плата педагогів дошкільної, позашкільної та профосвіти зросте на 10%

З 1 вересня заробітна плата педагогів дошкільної, позашкільної та профосвіти зросте на 10%

На офіційному сайті Уряду оприлюднено постанову Кабінету Міністрів України від 10.07.2019 року №695 "Про внесення зміни до постанови Кабінету Міністрів України від 11 січня 2018 р. №22".

Нею Кабінет Міністрів України підвищив з 1 вересня 2019 року на 10% посадові оклади (ставки заробітної плати) педагогічним працівникам, оплата праці яких здійснюється за рахунок місцевих бюджетів і яким не підвищили посадові оклади у 2018 році.

Йдеться про педагогічних працівників закладів дошкільної, позашкільної, професійної (професійно-технічної) освіти та інших педагогічних працівників, окрім тих, заробітна плата яких фінансується з освітньої субвенції.

"Асоціація міст України звертає увагу на те, що жодних компенсаторних механізмів місцевим бюджетам із державного бюджету на виконання цієї постанови не передбачено. Пункт другий акта є прямим порушенням статті 142 Конституції України, відповідно до якої "витрати органів місцевого самоврядування, що виникли внаслідок рішень органів державної влади, компенсуються державою". Зважаючи на це, АМУ прогнозує значне розбалансування місцевих бюджетів уже в 4 кварталі 2019 року" - аналітичний центр АМУ.

#заробітна плата #зростання #аму
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...