• Головна
  • Житомирський «Фронт Змін»: У більшості районів пільговики їздять безкоштовно тільки раз у тиждень, а влада цього не знає
15:45, 19 грудня 2012 р.

Житомирський «Фронт Змін»: У більшості районів пільговики їздять безкоштовно тільки раз у тиждень, а влада цього не знає

Депутати Житомирської обласної ради від фракції «Фронт Змін» зробили власний моніторинг і проаналізували, як у Житомирській області перевізники обслуговують пільговиків.

Це питання стало актуальним під час розподілу державний субвенцій на перевезення пасажирів у бюджеті-2013.

Як з’ясували депутати, тільки у кількох районах пільговиків возять безкоштовно кожного дня.

«У Андрушівському районі пільговиків возять безкоштовно, але перевізникам поставили чіткі умови: або вони возять, або ідуть із маршруту. Так само щодня пільговики безкоштовно їздять у Баранівському районі та в місті Малині. У більшості ж районів пільговики можуть їздити безкоштовно тільки 1 раз на тиждень», - пояснює депутат облради від «Фронту Змін» Руслан Годований.

До того ж, у кількох районах перевізники хоч і возять пільгові категорії громадян безкоштовно, але різниці їм ніхто не повертає, кажуть у «Фронті Змін».

«От у Бердичівському районі перед виборами зробили пільговикам ще один безкоштовний день. Зараз його немає, їздять безкоштовно тільки у середу», - додає Годований.

Депутат переконаний, що у такому випадку треба переглядати розподіл субвенцій на пільгове перевезення у районах області.

«Найбільше обурює те, що ніхто із чиновників, як виявилось, не знає, що безкоштовно пільговики можуть їздити тільки один раз на тиждень. Влада не в курсі, що робиться у неї під носом – ніхто не цікавиться, чи отримують люди користь від того, що на район приходить субвенція для пільгового проїзду», - каже Руслан Годований.

На чергові сесії обласної ради, яка відбудеться завтра, «Фронт Змін» просить переглянути розподіл субвенцій на компенсацію пільгового проїзду та раціонально розподілити гроші з користю для громади.

Також «Фронт Змін» готує звернення у прокуратуру, аби розібратись, чому перевізники возять пільговиків безкоштовно тільки один день на тиждень, коли за законом мають це робити щодня.

Оголошення
live comments feed...