• Головна
  • Житомирводоканал та управління автомобільних шляхів отримають майже 950 тисяч гривень із резервного спецфонду
10:32, 20 грудня 2012 р.

Житомирводоканал та управління автомобільних шляхів отримають майже 950 тисяч гривень із резервного спецфонду

Дорожникам має вистачити 669 тисяч гривень, аби вчасно здійснювати ремонти на дорогах та підтримувати їх у належному стані за умов снігової негоди, каже начальник управління комунального господарства міськради Олександр Марцун.

Водоканалу 250 тисяч необхідні, аби сплатити борги за паливно-мастильні матеріали. Окрім того, потрібно розрахуватися з працівниками за вже виконані роботи. А працювати останнім часом у зв’язку з ускладненням погодних умов, їм доводиться понаднормово. Останній приклад – аварія в районі вулиць Бориса Тена - Шелушкова та Вітрука – Селецька, де працівники водоканалу цілодобово ліквідовують пориви на чавунних водогонах:

"Працівники служб водоканалу працювали навіть вночі. А потім усі ті намерзання, що утворилися з води, служба доріг прибирала. Довелося застосовувати навіть важку техніку. Нажаль, такі ситуації в місті непоодинокі" – зауважує мер Житомира Володимир Дебой.

Такі ситуації можуть повторитися і в майбутньому, додає начальник управління комунального господарства Олександр Марцун. Тож, аби святкові дні пройшли спокійно, варто перестрахуватися і завчасно виділити необхідні кошти, тим більше, що для таких ситуацій передбачено спеціальний резервний фонд:

"Снігових опадів у грудні випало втричі більше від норми, тож втричі більше довелося використати паливно-мастильних матеріалів і людських ресурсів. І коштів на це було недостатньо. Кожен раз це раціоналізаторська пропозиція щодо ліквідації цих аварій. І, нажаль, вони є непередбачуваними і можуть повторюватися. До таких ситуацій ми повинні бути готові, тому і просимо залучити резервний фонд міської ради" – наголосив Олександр Марцун.

Члени виконкому із комунальниками погодилися, тож незабаром водоканал та служба доріг отримають на рахунки майже 950 тисяч гривень.

0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Оголошення
live comments feed...