
16:00, 23 серпня 2019 р.
Надійне джерело
Як відзначатимуть День Незалежності у Житомирі
Традиційно у День Незалежності України, 24 серпня, у літньому театрі "Ракушка" та прилеглій до нього території міського парку культури та відпочинку ім. Ю. Гагаріна краща творча молодь Житомирщини проведе щорічний молодіжний фестиваль "ПОКОЛІННЯ НЕЗАЛЕЖНИХ–2019".
Серед організаторів - управління національно-патріотичного виховання, молоді та спорту Житомирської облдержадміністрації, управління культури Житомирської міськради, молодіжні організації, волонтери та громадські активісти.
Новий, осучаснений формат заходу презентуватиме гала-концерт "УКРАЇНСЬКІ ХІТИ – ВІД МИНУЛОГО ДО СУЧАСНОГО", інтерактивний конкурс-буріме "Розкажи мені про Батьківщину" на кращий патріотичний слоган до Дня Незалежності, проведення молодіжних акцій, творчих зустрічей, майстер-класів, а також незалежний музичний хіт-парад open air.
День Незалежності України.
План заходів на 24 серпня 2019 р.
Локація: літній театр "Ракушка" міського ПКіВ ім. Ю. Гагаріна
16:00 – 21:00 – головна сцена літнього театру "Ракушка"
- фестиваль "Покоління незалежних-2019"
"Незалежна країна" - театралізована руханка з синьо-жовтими кульками за участю всіх учасників мистецької частини фестивалю та глядачів,
- гала-концерт "УКРАЇНСЬКІ ХІТИ – ВІД МИНУЛОГО ДО СУЧАСНОГО",
- концертні програми колективів корпорації сучасного танцю "T-SQUAD", естрадної студії «Brand Studio», центру успішних дітей «Kids Go», вокальної студії «Амадеус», міської студії естрадного мистецтва, молодіжного гурту «LM Studio».
- тематична частина до Дня Незалежності України: інформація про історію Дня Незалежності України, як відзначають День Незалежності в інших європейських країнах, звичаї та традиції європейських столиць,
- молодіжна патріотично-мистецька програма "Україна – це Європа",
- "Розкажи мені про Батьківщину" – фінал конкурсу-буріме на кращий патріотичний слоган до Дня Незалежності,
- незалежний хіт-парад openair

16:00 - майданчик на вході до літнього театру "Ракушка" та пішохідна зона:
- "Розкажи мені про Батьківщину" - конкурс-буріме на кращий патріотичний слоган до Дня Незалежності,
- "Україна у серці" – патріотична молодіжна руханка,
- арт-майданчик "Відео-привітання з Днем Незалежності без слів",
- виставка творчих робіт української,
- проведення акцій соціальної тематики, творчих зустрічей.

Генеральний медіа-партнер заходу - телерадіокомпанія "ЕФІР" та радіо "ХІТ FM", "Радіо Рокс", "Русское" радіо Україна", "Радіо НВ".
Ексклюзивний медіа-партнер - газета "20 хвилин".
Головний радіо-партнер – "Житомирська хвиля".
Інформаційні партнери – РА "Прайм", інтернет-сайти: zhitomir.info, ruporzt.com.ua, 0412.ua, Афіша Житомира, Moemisto.ua, Zamkova.info, dks.com.ua, Vgolos.zt.ua, zt.20minut.ua, Житомир Today, газети "Імперія-TV", "Пульс".
Отож, чекаємо на вас у суботу, 24 серпня з 16 до 21 години у літньому театрі "Ракушка" міського парку культури і відпочинку, щоб разом відзначити День Незалежності України!

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Що очікує Україну до вступу в ЄС і як набуття членства вплине на кожного українця
Партнерський матеріал
11:00
5 грудня
18:35
4 грудня
16:00
4 грудня
Тепло починається з тих, хто не проходить повз – допоможіть тисячам хвостиків пережити зиму
Новини компаній
15:00
4 грудня
Оголошення
09:23, 29 листопада
09:23, 29 листопада
09:23, 29 листопада
09:23, 29 листопада