• Головна
  • Відтепер у Житомирі є Музей старожитностей
09:20, 21 грудня 2012 р.

Відтепер у Житомирі є Музей старожитностей

У Житомирському держуніверситеті ім. І. Франка урочисто відкрили Музей старожитностей.

На гостину завітали не лише студенти та викладачі, а й ректор університету та гості – ансамбль "Джерельце" і бандуристи з училища культури. Кожну справу в Україні, як годиться, розпочинали з молитви. Тож на освячення музею запросили священника Свято-Михайлівського кафедрального собору отця Олександра.

До експозиції увійшли різні глечики, писанки, пряльця, ікони та багато іншого. Найстаріші з них датуються 19 століттям. Експонати музею збирали практично у всіх регіонах України. "Цей музей – це справа всього мого життя", – каже керівник музею старожитностей викладачка університету ім. І. Франка Марія Масловська:

"Я довго до того йшла – до відкриття музею старожитностей. Для того, щоб по-справжньому любити Україну і знати її – треба подорожувати. І саме це ми з студентами намагаємося робити. І саме завдяки таким екскурсіям вдалося зібрати таку велику кількість матеріалу. Їх ми збирали в багатьох куточках України, але ж найбільше тут представлено рідне наше Полісся"

На завершення усіх гостей почастували справжніми українськми делікатесами: картопляниками, варениками та маківничками. І все це під українські пісні та народну музику.

0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...