• Головна
  • Житомирських депутатів не зацікавив бюджет міста на 2013 рік
12:42, 21 грудня 2012 р.

Житомирських депутатів не зацікавив бюджет міста на 2013 рік

В п'ятницю, 21 грудня, відбулося позачергове засідання виконавчого комітету Житомирської міськради. Оскільки на порядку денному стояло важливе для міста питання - "Проект міського бюджету на 2013 рік", то засідання вирішили провести у розширеному режимі в сесійній залі.

Згідно проекту рішення дохідна частина в 2013 році скаладатиме 914 223 888 гривень (проти 820 351 623 гривні минуолого року), видатки - 913 400 155 гривень. З них більше 223 мільйонів піде на виплату допомоги сім'ям з дітьми, малозабезпеченим сім'ям, інвалідам з дитинства, та на тимчасову допомогу дітям. Ще 50 мільйонів піде на субсидії та оплату пільг населенню.

Весь проект займає більше сотні аркушів і поки не виставлений на сайт міської ради в електронному вигляді. Загалом же бюджет-2013 практично дорівнює бюджету поточного року.

- Бюджет міста на наступний рік зростає лише на 2,2%. Ми матимемо також напружений бюджет в частині виконання дохідної частини, особливо з податків на дохід громадян. Необхідно працювати над легалізацією робочої сили, над збільшенням робочих місць та залученням інвестицій, – говорить міський голова Володимир Дебой.

Як виявилось, основний фінансовий документ, за яким Житомир має жити весь наступний рік, майже нікого не зацікавив. В сесійному залі зібралось відсили три десятки людей. В основному - це начальники управлінь та комунальних установ. Більшість депутатів, в тому числі і члени бюджетної комісії, засідання проігнорували. А з 16 членів самого виконавчого комітету було лише дев'ять чоловік.

Однак на прийняття рішення це не вплинуло. Виконком затвердив бюджет без будь-яких змін та рекомендував його для розгляду на сесії, яка має відбутись наступного тижня. До того часу з бюджетом мають попрацювати комісії і всі розпорядники коштів.

Оголошення
live comments feed...