• Головна
  • Житомирська молодь вийшла на марш в підтримку сім'ї Павліченків
09:01, 24 грудня 2012 р.

Житомирська молодь вийшла на марш в підтримку сім'ї Павліченків

Житомирська молодь вийшла на марш в підтримку сім'ї Павліченків, фото-1

В Житомирі більше 200 чоловік взяли участь в марші на підтримку батька та сина Павліченків, несправедливо засуджених українською «Фемідою». До житомирян приєднались навіть активісти з Києва, які спеціально приїхали до нашого міста.

Акція тривала більше години. Стартувавши із невеликим запізненням від міської ради, колона пройшлася від вулиці Михайлівської, через Київську, Театральну, майдан Перемоги до Соборного майдану. Біля обласного адміністративного суду активісти влаштували акцію протесту, заклавши руки за голови, імітуючи затриманих міліціонерами. 

Від будинку правосуддя колона рушила вулицею Бердичівською до кінотеатру Жовтень, з відти - до УМВС Житомирської області, де разом виконали гімн. На майдані Корольова запалили з десяток піротехнічних факелів. Міліція ніяк на це не зреагувала і дозволила колоні йти далі. Всього ж за дотриманням порядку під час акції протесту спостерігали близько 30 співробітників міліції.

Біля УМВС активісти ще раз продемонстрували своє ставлення до правоохоронної системи і виконали гімн України.

Під час руху учасники вигукували гасла "Свободу чесним! Свободу Павліченко!", "Сьогодні Павличенко, завтра ти", "Садіть злочинців, а не українців", "Садіть злочинців, а не наших друзів", "Ні, ментовському беспрєдєлу", "Разом до кінця", "Слава Україні". Пікетники тримали в руках банери "Волю Павличенко", "Волю чесним", "Свободу політв'язням", а також національні прапори.

Житомирська молодь вийшла на марш в підтримку сім'ї Павліченків, фото-2

Нагадаємо, 21 березня 2011 року був убитий суддя Шевченківського районного суду міста Києва Сергій Зубков. За підозрою у скоєнні цього злочину був затриманий Дмитро Павліченко та його син Сергій, однак вони не визнали своєї провини.

2 жовтня 2012 Голосіївський районний суд міста Києва прийняв вирок, згідно з яким Дмитро Павліченко був засуджений до довічного ув'язнення, а його син Сергій – до 13 років позбавлення волі.

25 листопада в Києві кілька тисяч людей взяли участь в акції на підтримку сім'ї Павліченко, протестуючи проти неправомірного, на їхню думку, рішення суду. Футбольні фанати українських та європейських клубів одноголосно висловили підтримку сім'ї Павличенко.

Після цього марши фанів на підтримку Павліченків пройшли у містах України.

Житомирська молодь вийшла на марш в підтримку сім'ї Павліченків, фото-3

 004

 005

 006

 007

 008

 009

 010

 011

 012

 013

 014

 015

 017

 019

 021

 022

 023

 024

 025

 

 

0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Оголошення
live comments feed...