• Головна
  • Комісія Генштабу перевірила боєздатність частин Житомирського гарнізону (ФОТО)
09:36, 24 грудня 2012 р.

Комісія Генштабу перевірила боєздатність частин Житомирського гарнізону (ФОТО)

З 19-го по 21-е грудня комісія Генерального штабу Збройних Сил України в здійснила практичну перевірку спроможності управління 8-го армійського корпусу та ряду військових частин привести себе у повну готовність до виконання завдань за призначенням.

– Згідно розпорядження начальника Генерального штабу, управління корпусу з підрозділами забезпечення, а також чотири військові частини, що дислоковані у Житомирі та Бердичеві, були приведені у вищі ступені бойової готовності з одночасним розгортанням пунктів прийому особового складу та техніки в місцях постійної дислокації, – розповів начальник оперативного відділу корпусу полковник Олександр Кравчук. – Крім того, підрозділам 93-го окремого лінійно-вузлового полку зв’язку та 307-го окремого батальйону радіоелектронної боротьби належало здійснити марш, вийти в райони призначення та заступити на бойове чергування.

Тренування військових частин у прийомі особового складу запасу проводилось у взаємодії з Житомирським обласним та районними військовими комісаріатами.

За словами командира 8-го армійського корпусу генерал-лейтенанта Петра Литвина, визначені частини та підрозділи всі поставлені перед ними завдання виконали вчасно та на належному рівні.

 2

 3

 4

 5

 6

 7

 9

 10

 

Оголошення
live comments feed...