• Головна
  • На посаду житомирського губернатора претендує чиновник зі скандального округу
09:55, 24 грудня 2012 р.

На посаду житомирського губернатора претендує чиновник зі скандального округу

Голова Обухівської райдержадміністрації, що на Київщині, Ігор Рафальський активізував переговори із житомирськими та народними депутатами від Партії Регіонів про своє призначення головою Житомирської облдержадміністрації. Про це повідомляють джерела в Адміністрації Президента.

Старший брат Ігоря Рафальського Олег, який є заступником голови АП, активно лобіює свого родича повернутися на малу батьківщину, де він колись був заступником губернатора та директором обласного Державного архіву.

Завадити амбітному плану Ігоря Рафальського може його причетність до скандального виборчого округу №94 під час цьогорічних парламентських виборів. Тут відбувалася запекла боротьба між двома кандидатами – провладною Тетяною Засухою та опозиційним Віктором Романюком. Як відомо, Віктор Романюк звернувся до Європейського суду з прав людини щодо рішення ОВК №94, яка визнала недійсним голосування на 27 дільницях округу, таким чином не врахувавши волевиявлення понад 30 тисяч українців. Цей виборчий округ знаходиться саме на території Обухівського району, керівником якого є Рафальський.

Голова Центральної виборчої комісії (ЦВК) Володимир Шаповал ініціював розгляд справи щодо порушення присяги суддями Київського окружного адмінсуду, які ухвалили рішення про перемогу Засухи. Пізніше ЦВК ухвалила постанову про неможливість встановити результати голосування на виборах народних депутатів України 28 жовтня у п’яти одномандатних округах, серед яких зокрема фігурує 94й із центром в м. Обухів. Тут будуть проведені повторні вибори у лютому 2013 р.  

Обухівський округ суттєво зіпсував репутацію влади, яка гарантувала, що проведе чесні і прозорі вибори. Парламентські вибори в Україні будуть “останнім тестом” для країни, заявили представники ОБСЄ, Ради Європи та акредитовані в Україні європейські дипломати.

Згадані події фактично стали показовими, наскільки Рафальський може витримати такий тест і контролювати ситуацію в окремо взятому районі. Довідатися про його роботу після виборів, як виявилося, непросто: сайт Обухівської районної адміністрації останній раз поновлювався 3 жовтня цього року.

0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...