• Головна
  • Житомир планують зробити безпечним
11:10, 24 грудня 2012 р.

Житомир планують зробити безпечним

Проект «Безпечне місто» почали реалізовувати в Житомирі міліція разом з мерією. В першу чергу планують встановити у громадських місцях камер відеоспостереження та зробити належне освітлення вуличок та провулків. Передбачається також покращання матеріально-технічного стану та обладнання дільничних пунктів міліції.

Загалом на території міста функціонує 17 дільничих пунктів міліції, які перебувають на балансі комунальної власності Житомирської міської ради і куди щодень звертаються житомиряни зі своїми проблемами правового характеру.

Житомир планують зробити безпечним, фото-1

 

- Громадська безпека – це наша спільна справа, - відзначив очільник обласного Управління Анатолій Лазарев. – А ефективна робота правоохоронних органів у цьому напрямі можлива лише за умови налагодженої взаємодії як з органами місцевого самоврядування, так і з громадою міста.

У нас є позитивний досвід окремих районних центрів, де така співпраця має практичний результат. Зокрема, у містах Бердичеві, Коростені та Новограді-Волинському у рамках проекту «Безпечне місто» встановлено близько десятка камер відеоспостереження у громадських місцях, які виконують і профілактичну мету, і допомагають відтворити ситуацію у разі вчинення протиправних дій.

Наразі УМВС України в Житомирській області вивчається також питання і щодо необхідності покращити освітлення вулиць та прибудинкових територій окремих районів міста.

0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Останні новини
ТОП новини
МІТИНГ На Житомирщині протестували проти головного лікаря місцевої лікарні
ДОПОМОГА До дитячого будинку-інтернату на Житомирщині перевели дівчинку, яка опинилася в складних життєвих обставинах
НЕДОБУДОВА Без сліз не глянеш: закинута недобудова на Житомирщині, що могла б стати потужним спортивним комплексом, — ФОТО
Сергій Крижановський: Я люблю процес, знаходитися у цьому процесі, взаємодіяти з людьми, з якими ми на одній хвилі
Оголошення
live comments feed...