• Головна
  • Житомирські чиновники саботують медичну реформу в Житомирі
10:49, 24 грудня 2012 р.

Житомирські чиновники саботують медичну реформу в Житомирі

Вже більше трьох місяців в Житомирі має вестись роз'яснювальна робота щодо реформування охорони здоров'я в місті. Відповідний наказ ще 19 вересня підписав начальник управління охорони здоров'я Борщівський аби уникнути появи різних чуток і соціальної напруги серед наслення.

Відповідно до розпорядження головним лікарям Центральної міської лікарні №1 Вусику А.І., Центральної міської лікарні №2 Павлусенку В.П., Центральної дитячої міської лікарні Башеку В.Й. було доручено забезпечити проведення роз'яснювальної роботи серед персоналу підпорядкованих закладів охорони здоров'я та населення, закріпленого за лікарнею.

У своїй роботі вони мали керуватись цілим рядом вже готових рекомендацій і щомісяця звітувати про виконану роботу.

Інструкції, на які посилаєтся в своєму наказі Борщівський передбачають спілкування з лікарями і чітке роз'яснення їм ситуації та планів керівництва. Рекомендується залучати прес-служби, проводити інформаційну кампанію через ЗМІ.

Натомість сам факт підготовки медичної реформи чиновники офційно визнали лише 28 листопада, на громадскому обговоренні питання медичної реформи. Та й то лише під тиском громадськості, після того як в місті відбулась серія акцій протесту проти закриття дитячої лікарні.

При цьому під час самих акцій протесту той же голова Центральної дитячої міської лікарні Башек усіляко заперечував будь-які зміни в роботі свого закладу після Нового року і жодним словом не обмовився про реформи. Не велась інформаційна кампанія в ЗМІ.

Навіть лікарі не знали, що саме відбуваєтся і чому виникають такі численні слухи. Їм так само нічого конкретного не пояснювали. Натомість терапевтів змусили без будь-яких пояснень підписати паірець, в якому їх попереджали про можливі зміни в режимі роботи після нового року. Які саме зміни теж ніхто не казав. Борщівський підтвердив, що дійсно.ю лікарі підписали такий документ, але ніяких змін поки не очікується і управління просто "перестраховувалось".

Фактично, чиновники або свідомо саботували наказ керівництва, або просто не поставились до нього серйозно через свою некомпетентність. Ми продовжуємо слідкувати за подіями і спробуємо розібратись, чому так сталось і хто винен у ситуації - керівники медичних закладів, начачальник управління Борщівський чи застуник мера Бочковський, який опікується в тому числі сферою медицини.

Оголошення
live comments feed...