• Головна
  • Сергій Нестерчук: з 1 січня ми від імені Державної міграційної служби почнемо видавати закордонні паспорти
13:22, 24 грудня 2012 р.

Сергій Нестерчук: з 1 січня ми від імені Державної міграційної служби почнемо видавати закордонні паспорти

З 1 січня 2013 року видавати закордонні паспорти і паспорти громадянина України буде Державна міграційна служба. За словами начальника управління ДМС України в Житомирській області Сергія Нестерчука зараз  його структура вже 100-відсотково перебрала від міліції всі повноваження щодо оформлення як закордонних паспортів, проїзних документів дитини, так і паспортів громадянина України, підготовки документів на громадянство.

Вже з 1 січня 2013 року ми від імені Державної міграційної служби почнемо видавати закордонні паспорти. В останні дні цього року йде перекваліфікація і переформатування тих нормативних документів, які будуть засвідчуватись не від імені УМВС, а від імені ДМС, - каже Сергій Нестерчук. - Ми робимо все можливе, щоб це реформування люди не відчули.

Прокоментував Сергій Нестерчук і розмови про непотрібні проплати при оформленні паспорта:

- Незрозумілих проплат, я так думаю, з нового року не буде. Людина повинна платити тільки за те, що вона замовляє. У виготовлення закордонного паспорту є три терміни: за три дня, за десять днів і за місяць. Всі три терміни мають різну ціну. Є таке державне підприємство «Документ», яка працює паралельно з ДМС, представники його сидять у наших секторах міграційної служби і надають окремі платні послуги. Людина, яка прийшла замовляти паспорт, має чітко знати, що вона хоче: якщо сама заповнює всі документи, то додаткової плати не буде; якщо прийшла похапцем і «давайте мені швидше», то їй запропонували ціну, вона заплатила і пішла. Все залежить від людини.

Наприклад, при оформленні паспорта можна «безболісно» відмовитися від такої послуги як страхування паспорта. 

Працюватиме також і ДП «Документ», які надаватимуть перелік платних послуг: оформлення документів, прискорення оформлення і т.п. Але їх прайсом також не обов'язково буде користуватись.

Працюватиме і телефон довіри. Його номер – 47-02-51. Телефон відділу паспортної роботи – підрозділ, який займається оформленням паспортів громадян України і закордонних – 42-21-12. Відділ міграційної роботи займається оформленням посвідчень для людей, які приїхали в Україну на тимчасове або постійне проживання, його телефон – 42-21-13.

Оголошення
live comments feed...