• Головна
  • Як у Житомирській області працюють над розвитком ОТГ
12:30, 10 вересня 2019 р.

Як у Житомирській області працюють над розвитком ОТГ

9 вересня відбулося третє засідання Робочої групи з розробки Стратегії розвитку Семенівської громади до 2027 року, в якому взяли участь депутати сільської ради, місцеві підприємці, молодь та громадськість. Цього разу засідання відбувалася в Хажинському старостинському окрузі.

"Хочеться, щоб депутати сільської ради, члени виконавчого комітету, громадські діячі, бізнес, жителі громади, молодь і надалі активно долучалися до процесу розробки стратегічного документа, адже їх думка важлива для якісного формування пріоритетів розвитку територій", - вважає Наталія Семенюк, Семенівський сільський голова.

Методичний супровід процесу розробки стратегії розвитку надає Житомирський Центр розвитку місцевого самоврядування Програми "U-LEAD з Європою".

На цьому засіданні Робоча група мала напрацювати стратегічні й операційні цілі та завдання для стратегії. Георгій Федорук, радник з регіонального розвитку Житомирського Центру, презентував попередні напрацювання Робочої групи, зокрема соціально – економічного аналізу території, опитувань, проведених серед населення та підприємців громади, SWOT-аналізу та бачення розвитку громади.

В ході обговорення було сформовано проєкт основних напрямків розвитку громади. Окрім інфраструктурних ідей – ремонту доріг, шкіл, ФАПів, водогонів, проведення вуличного освітлення, було згенеровано і низку пропозицій щодо розвиткових проєктів – підтримка сільського зеленого туризму, запровадження бюджету участі, створення молодіжної ради, розробка інвестиційного паспорта, введення посади "електрика громади" та інших.

"Дуже важливо сьогодні визначити ключові напрямки розвитку громади, адже на наступні сім років потрібно буде працювати над реалізацією стратегії, потрібно буде шукати гроші на впровадження цих проєктів", - ділиться Георгій Федорук, радник з регіонального розвитку Житомирського Центру.

Найближчим часом громад розпочне збір технічних завдань на проєкти розвитку до Плану реалізації Стратегії на найближчі три роки. На сайті громади буде оприлюднене оголошення та бланки технічних завдань.

Активні мешканці громади можуть долучатись до процесу розробки технічних завдань, адже чим більше ідей тим краще.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#розвиток отг #житомирська область
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...