• Головна
  • Житомирських депутатів не цікавить, як влада витрачатиме гроші у 2013 році?
09:15, 25 грудня 2012 р.

Житомирських депутатів не цікавить, як влада витрачатиме гроші у 2013 році?

Менше двох десятків депутатів житомирської міської ради прийшли на бюджетні слухання, які відбулись у понеділок, 24 грудня, в сесійній залі міськради. Самі слухання відбулись із півгодинним запізненням. Нагадаймо, що так само мало хто з обранців зацікавився розширеним виконкомом, який на тому тижні ухвалював бюджет Житомира на 2013 рік.

На слуханнях начальник департаменту бюджету і фінансів Сергій Гаращук зробив доповідь по бюджету. Питання до нього виникли лише у депутата Володимира Башека, який цікавився як можна вирішити недостачу коштів на зарплату вчителям і лікарям в бюджеті. Горащук пообіцяв, що це питання буде на особистому контролі і вирішиться як завжди вже в процесі виконання бюджету.

Житомирських депутатів не цікавить, як влада витрачатиме гроші у 2013 році?, фото-1

 IMG_0007

 IMG_0009

 IMG_0011

 IMG_0012

 

Судячи з такої реакції і відсутності будь-яких заяв від опозиції, депутатів або повністю влаштовує бюджет міста на 2013 рік і він дійсно складений грамотно, або їм просто байдуже, яким цей бюджет буде. Хоча навіть міський голова Володимир Дебой зізнається, що бюджет недосконалий. На зарплати вчителям і лікарям не вистачає майже 50 мільйонів гривень, знову передбачаються проблеми з ТТУ.

Хоча цілком можливо, що депутати просто хочуть домовитись за якісь преференції для себе в обмін на тихе і спокійне прийняття бюджету. Адже цей документ ще мають обговорити на депутатських комісіях.

Сесія міськради розгляне питання бюджету Житомира на 2013 рік вже в четвер, 27 грудня.

0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Останні новини
ТОП новини
МІТИНГ На Житомирщині протестували проти головного лікаря місцевої лікарні
ДОПОМОГА До дитячого будинку-інтернату на Житомирщині перевели дівчинку, яка опинилася в складних життєвих обставинах
НЕДОБУДОВА Без сліз не глянеш: закинута недобудова на Житомирщині, що могла б стати потужним спортивним комплексом, — ФОТО
Сергій Крижановський: Я люблю процес, знаходитися у цьому процесі, взаємодіяти з людьми, з якими ми на одній хвилі
Оголошення
live comments feed...