
09:45, 25 грудня 2012 р.
На Житомирщині з'явиться ще один виробник солодкої продукції
З нового року в Новограді-Волинському готується до запуску нове підприємство, що спеціалізується на солодощах.
В першому кварталі наступного року має запрацювати перша лінія на фабриці "Жако" – підприємстві з виробництва зефіру, мармеладу та інших солодощів.
Нові робочі місця отримають 50 працівників, які наразі проходять профпідготовку. В перспективі продукцію випускатимуть уже 8 виробничих ліній. Таким чином буде створено понад 400 робочих місць для жителів міста та району.
В подальшому між територією фабрики та автопідприємством планується облаштувати екологічний парк із дитячим майданчиком, озером і пляжем. І, як пише офіційний сайт Новограда-Волинського, в планах підприємства надавати фінансову допомогу дитячим закладам та інтернату, а також виділяти кошти на розвиток міста.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
18:27
19 січня
ТОП новини
Оголошення
10:24, 13 січня
09:56, 23 січня
2
