За добу на Житомирщині сталось більше десятка пожеж

В Норинцях Народицького району виникла пожежа в металевій сушарні розмірами 2×5 м. Вогнем знищено 10 тон кукурудзи. Причина пожежі, збиток та сума врятованих матеріальних цінностей встановлюються. На гасіння залучалось відділення на АЦ-40 14 ДПРЧ на чолі з НК.

В Андрушівці виникла пожежа в металевому ларьку. Вогнем знищено 2 м2 підлоги та 8 м2 пластикової стелі. Причина пожежі, збиток та сума врятованих матеріальних цінностей встановлюються. На гасіння залучалось відділення на АЦ-40  5 ДПРЧ на чолі з ЗНЧ.

В смт Черняхів виникла пожежа в цегляному ж/б. Під час гасіння пожежі врятовано власника, 1969 р.н., якого з діагнозом: отруєння чадним газом госпіталізовано до Черняхівської ЦРЛ. Вогнем знищено диван в кімнаті. Причина пожежі, збиток та сума врятованих матеріальних цінностей встановлюються. На гасіння залучалось відділення на АЦ-40 23 ДПРЧ на чолі з НЧ.

В селі Вільськ, Черняхівського району виникла пожежа в цегляній л/кухні розмірами 4×5 м. Вогнем знищено 3 м2 пластикової стелі. Причина пожежі, збиток та сума врятованих матеріальних цінностей встановлюються. На гасіння залучалось відділення на АЦ-40 23 ДПРЧ на чолі з НЧ. Витрачено 6 л ПММ. Пожежу ліквідовано до прибуття підрозділу МНС.

В смт Довбиш, Баранівського району виникла пожежа в дерев’яному ж/б розмірами 6×8 м. Вогнем знищено ліжко у кімнаті. Причина пожежі, збиток та сума врятованих матеріальних цінностей встановлюються. На гасіння залучалось відділення на АЦ-40 29 ППП на чолі з НЧ.
 
В с. Шершні Коростенського району виникла пожежа в дерев’яному ж/б розмірами 7×10 м. Вогнем знищено дах та перекриття. Причина пожежі, збиток та сума врятованих матеріальних цінностей встановлюються. На гасіння залучалось два відділення на  АЦ-40 28 та 37 ППП на чолі з НК.

В с. Кашперівка Коростишівського району виникла пожежа в дерев’яному ж/б розмірами 6×12 м. Вогнем знищено домашнє майно. Причина пожежі, збиток та сума врятованих матеріальних цінностей встановлюються. На гасіння залучалось два відділення на  АЦ-40 20 ДПРЧ на чолі з НК.

В селі Радовель Олевського району виникла пожежа в цегляній л/кухні розмірами 7×8 м. Вогнем знищено дах. Причина пожежі, збиток та сума врятованих матеріальних цінностей встановлюються. На гасіння залучалось відділення на  АЦ-40 31 ППП на чолі з НК.

В Овручі виникла пожежа в двокімнатній квартирі. Вогнем знищено електролічильник. Причина пожежі, збиток та сума врятованих матеріальних цінностей встановлюються. На гасіння залучалось відділення на  АЦ-40 12 ДПРЧ на чолі з НК.

В Житомирі по вул. Гоголя виникла пожежа в підвалі п’ятиповерхового ж/б. Вогнем знищено матрац. Власник, причина пожежі, збиток та сума врятованих матеріальних цінностей встановлюються. На гасіння залучалось два відділення на  АЦ-40 2 ДПРЧ на чолі з НК.

В Коростишеві виникла пожежа в цегляній будівлі розмірами 15×30 м. Вогнем знищено будівлю. Причина пожежі, збиток та сума врятованих матеріальних цінностей встановлюються. На гасіння залучалось два відділення на  АЦ-40 20 ДПРЧ на чолі з НСЦЗ.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі