• Головна
  • Через аварії частина Житомира залишилась без води
11:34, 25 грудня 2012 р.

Через аварії частина Житомира залишилась без води

В районі вулиць Бориса Тена - Шелушкова та Вітрука – Селецька на чавунних водогонах діаметром 300 міліметрів сталися тріщини.

У прес-службы повыдомляють, що різке промерзання і рух грунтів, викликані зниженням температури в останні дні , стали причиною виникнення одночасно двох складних за обсягами і характером пошкоджень, аварійних ситуацій у місті, які залишили без води і тепла значну кількість житомирян.

Аварійна ділянка одного з водогонів залягає на глибині трьох метрів під ухилом, а інша - пролягає під газовою трубою середнього тиску, утворивши значне пошкодження асфальтового покриття поряд з трамвайною колією. Ремонтні роботи триватимуть у стислі строки до остаточного їх вирішення.

 

Для остаточної ліквідації аварійної ситуації на водогінній мережі на розі вулиць Вітрука та Селецької, про причини якої повідомлялося раніше, посиленим складом аварійних бригад КП»Житомирводоканал» в ніч з 24 на 25 грудня 2012 р. здійснено план ремонтно-відновлювальних робіт.

Для заміни пошкодженої ділянки мережі, на час виконання робіт обмежено водопостачання у певних районах міста.

 О 7 год. 20 хв. 25 грудня аварійні роботи було завершено і включено машинний зал водопровідно-насосної станції другого підйому.

О 8 год.55 хв. включено машинний зал №2 ВНС. Станом на 11 год.00хв. подача води на місто здійснюється у штатному режимі згідно регламентну робіт.

Урес-службі КП «Житомирводоканалу» повыдомляють, що протягом доби 25 грудня – аварійними службами проводитимуться роботи по ліквідації поривів та витоків води з водогінних мереж за адресами:вул.Л.Українки,23, Жукова,9, Новий Бульвар, 4, пров.Саєнка, 35-а, ріг вул..Щорса та Б.Хмельницького.

 


За добу, що минула, ліквідовано 40 заторів на каналізаційних мережах міста, 2 порива на водогінних мережах.

25 грудня від водовідведення відключатимуться боржники по пр.-ту Миру,1.

Оголошення
live comments feed...