• Головна
  • Президент мріє дістатись до заощаджень житомирян
16:00, 25 грудня 2012 р.

Президент мріє дістатись до заощаджень житомирян

Президент України Віктор Янукович наголосив на необхідності нових підходів щодо залучення коштів в українську економіку, зокрема з акцентував увагу на необхідності залучення коштів і заощаджень громадян. Про це він сказав сьогодні під час засідання ради регіонів, передає кореспондент УНН.

“Розвиток реального сектору економіки потребує нових інструментів залучення коштів та кредитування економіки. До сих пір не відпрацьований механізм залучення коштів наших громадян до інвестування реального сектору економіки. Наявні інструменти в цій сфері зараз є недостатніми. Значний ресурс знаходиться поза межами банківського сектору і не працює на економіку держави. В цій сфері потрібна тісна співпраця уряду, Національного банку і новоствореного міністерства доходів і видатків”, - сказав В.Янукович.

Президент також розкритикував наявну на сьогодні кредитну політику і наголосив на необхідності спрощення залучення кредитів для інвестування економіки.

“Ми з Прем’єр-міністром на цю тему дуже багато говорили, приділили достатньо часу, щоб з акцентувати, що така кредитна політика, яка зараз є в державі, не може далі продовжуватись”, - зазначив В.Янукович.

Президент поставив завдання фінансово-економічному блоку уряду попрацювати над вирішенням цього питання.

Нагадаємо, 41% українців "вкрай незадоволені" тими сумами заощаджень, які їм вдається робити сьогодні. Це – найвищий рівень невдоволення серед країн Східної Європи. Другими й третіми за рівнем свого категоричного невдоволення сумами заощаджень після наших співгромадян виявилися серби (38%) та угорці (37%). Про це йдеться в дослідженні, яке проводилось за підтримки Erste Group в 16 європейських країнах.

0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Оголошення
live comments feed...