• Головна
  • Депутати від Житомирщини розібрали комітети Верховної Ради
18:30, 25 грудня 2012 р.

Депутати від Житомирщини розібрали комітети Верховної Ради

Як ми вже писали, Геннадій Зубко став першим заступником голови комітету з питань будівництва, містобудування і житлово-комунального господарства та регіональної політики.

Володимира Литвина отримав посаду керівника комітету з питань національної безпеки і оборони. У цьому ж комітеті працюватиме самовисуваець від Чуднівського округу Віктор Развадовський.

Регіонал Володимир Пехов пішов працювати у комітет з питань державного будівництва та місцевого самоврядування. Комітет очолив Давид Жванія.

Скаедальний Віталій Журавський пішов працювати секретарем у комітет з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності.

Анжеліка Лабунська, яка виграла вибори у Бердичівському окрузі, працюватиме в комітеті  з питань верховенства права та правосуддя.

Комуніст Олександр Присяжнюк став секретарем комітету з питань сім´ї, молодіжної політики, спорту та туризму. Ще один його однопартієць, Василь Самойленко, працюватиме в комітеті   з питань прав людини, національних меншин і міжнаціональних відносин.

Депутат-списочник від Батьківщини Сергій Пашинський працюватиме у комітеті з питань паливно-енергетичного комплексу, ядерної політики та ядерної безпеки.

УДАРівець Рустам Раупов потрапив у комітет з питань свободи слова та інформації.

0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Оголошення
live comments feed...