У 2012 на Житомирщині експорт переважав імпорт

У нинішньому році в зовнішньоторговельних відносинах області переважали експортні операції. Цей позитив відмічають статистики, підсумовуючи економічні здобутки за рік. Загалом, експортовано з області товарів на суму більш ніж півмільярда доларів США. Позитивне сальдо (різниця між експортом та імпортом) перевищило 150 мільйонів гривень.

Про комерційні зв’язки з іншими країнами розповідає головний спеціаліст відділу статистики зовнішньої торгівлі головного управління статистики в області Світлана Могилевська:

"Зовнішньоторговельні операції здійснювалися з партнерами з 89 країн світу. Найбільше товарів з області експортовано до Російської Федерації - 36% загального обсягу, Туреччини – 9%, Польщі – 7%, Німеччини та Білорусі – по 6%. Товарна структура експорту на три чверті сформована поставками мінеральних продуктів, деревини та виробів з неї, машин та обладнання, виробів з каменю, текстильної продукції та готових харчових продуктів"

Що ж до імпорту, вагомі надходження отримано з Польщі – 17%, Німеччини – 13%, Білорусі – 10% та Китаю – 8% від загального обсягу імпорту області. Майже дві третини загального імпорту склали машини та обладнання, полімерні матеріали та пластмаси, вироби з каменю, текстиль, транспортні засоби та продукція хімічної промисловості.

Житомирська хвиля
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі