Олег Горай не знає, кого Дебой рекомендує на посаду секретаря міської ради

На минулій сесії міської ради голова фракції «Фронту Змін» у міській раді Володимир Михалець заявляв, що опозиція хотіла би бачити на посаді секретаря міської ради Олега Горая (фракція «Батьківщина).

Сам Олег Горай підтвердив, що дійсно, його кандидатуру підтримали представники опозиційних фракцій і її розглядав міський голова. Він переконаний, що справився б на посаді секретаря, бо має і юридичну освіту, і досвід роботи на керівних посадах. Має і своє бачення цієї роботи.

Але чию кандидатуру назве завтра міський голова Горай не знає.

- Кого буде виносити Дебой, ми лише завтра зможемо побачити. Але в розмовах він неодноразово погоджувався з тим, що на цій посаді має бути представник опозиційних сил. Щоб був механізм системи стримувань і противаг, щоб зблизити депутатів незалежно від їх політичної приналежності і позиції. Тоді будуть можливості і контролю, і взаємодії один з одним. Це також дозволить опозиції бачити, як готуються проекти рішень і взагалі підвищити ефективність роботи депутатського корпусу.

На думку Олега Горая, якщо міський голова буде більш серйозний і розсудливий, то дотримається свого слова і розгляне кандидатуру від опозиції. Хоча припускає, що кандидат може бути і від Партії Регіонів. Бо такі є, і вони також обговорюються.

- Одним із можливих кандидатів називають Світлану Півоварову (позафракційна, начальника управління житлового господарства у Житомирській міській раді). Світлану Півоваову я теж добре знаю, ще задовго до того, як став депутатом. Чи підтримую її, залежатиме від рішення фракції. Я дотримуюсь партійної дисципліни, - каже Горай.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі