• Головна
  • На Житомирщині мати, позбавлена ​​батьківських прав, отримувала допомогу на дитину
17:41, 27 грудня 2012 р.

На Житомирщині мати, позбавлена ​​батьківських прав, отримувала допомогу на дитину

Прокуратурою області виявлено майже тридцять фактів нецільового використання батьками державної допомоги, що виплачується при народженні дитини.

Про це 0412 повідомили у прес-службі обласної прокуратури.    

Службові особи управлінь праці та соціального захисту населення області не проводили систематичні перевірки щодо цільового використання державних коштів у кризових сім’ях. Як наслідок, «дитячі» гроші батьки використовували на власні потреби, зокрема, на спиртні напої.  Такі порушення виявлені у Житомирському, Ружинському, Баранівському, Попільнянському та Овруцькому районах. 

Окрім цього, як повідомила начальник відділу захисту прав і свобод дітей прокуратури області Діана Алхімова, у Новоград-Волинському районі упродовж чотирьох місяців державна допомога виплачувалася одинокій матері, яка позбавлена батьківських прав і не мала законних підстав отримувати гроші. 

В усіх випадках виплату державної допомоги припинено або призупинено, а на адресу голови облдержадміністрації прокуратурою області направлено подання про притягнення до дисциплінарної відповідальності посадовців, з вини яких допущені порушення.

Оголошення
live comments feed...