• Головна
  • Житомирська міська ОТГ – територія рівних можливостей
17:00, 26 вересня 2019 р.
Надійне джерело

Житомирська міська ОТГ – територія рівних можливостей

Житомирська міська ОТГ – територія рівних можливостей

Сьогодні, 26 вересня, відбулося засідання міської міжвідомчої комісії з питань координації дій щодо попередження насильства в сім'ї, протидії торгівлі людьми, демографічного розвитку та ґендерної рівності.

Під час засідання було презентовано проєкт цільової соціальної програми «Житомирська міська ОТГ – територія рівних можливостей» на 2020-2025 роки, який розроблявся у співпраці виконавчих органів міської ради, організацій громадянського суспільства та з урахуванням пропозицій громадян, які були зібрані під час різних культурних заходів упродовж року.

Голова Ради ЖОМГО «Паритет» Наталія Тарасенко, представила проєкт «Житомирська міська ОТГ – територія рівних можливостей: від декларацій до дій», підтриманий БФ «Український Жіночий Фонд», який суголосний з пропонованим проєктом цільової програми і зосереджує свою увагу га конкретних цільових аудиторіях.

Серед кількох завдань, які ставить перед собою проєкт, - вивчення стратегічних та практичних гендерних потреб багатодітних матерів міста. Партнерами у реалізації проєкту є Житомирська міська рада, зокрема управління у справах сім’ї, молоді та спорту. Реалізація проекту передбачає низку заходів, які розпочалися вже у вересні 2019 року.

Окрім того, на засіданні було обговорено проблемні питання протидії домашньому насильству у Житомирській міській об’єднаній територіальній громаді.

За даними поліції за 8 місяців 2019 року працівниками відділу превенції Житомирського ВП ГУНП в Житомирській області прийнято 1778 заяв та повідомлень від громадян про вчинення домашнього насильства. З них: 340 від чоловіків, 1395 від жінок та 43 повідомлення від неповнолітніх.

У ході обговорення визначалися оптимальні шляхи взаємодії щодо надання допомоги потерпілим від домашнього насильства та роботи з особами, які вчиняють насильство.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#проект #цільова програма #житомир #житомирська отг
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...