• Головна
  • Офіс ОБСЄ запрошує на семінар-тренінг ІГС Житомирської області
11:30, 27 вересня 2019 р.
Надійне джерело

Офіс ОБСЄ запрошує на семінар-тренінг ІГС Житомирської області

Офіс Координатора проектів ОБСЄ в Україні спільно з Офісом Президента України та Міністерством молоді та спорту України у рамках проекту «Зміцнення спроможності Уряду України та організацій громадянського суспільства ефективно співпрацювати» організовує серію регіональних семінарів-тренінгів на тему: "Організації громадянського суспільства як надавачі соціальних послуг: існуючі державні механізми регулювання та фінансування".

Інститути громадянського суспільства Житомирщини запрошуються до участі в семінарі-тренінгу, що буде проходити 17 жовтня в м. Києві.

Щоб стати учасником події необхідно заповнити анкету

Звертаємо увагу на наступні пункти:

  • Від однієї організації приймається одна заявка на участь, на одну людину.
  • Офісом Координатора проектів ОБСЄ в Україні забезпечуються харчування та покриваються транспортні витрати учасників. Для відшкодування вартості проїзду учаснику необхідно буде надати оригінали проїзних документів в обидві сторони та документ, що засвідчує особу.
  • Відбір учасників буде здійснюватися за результатами відповідей на обов’язкові запитання в анкеті. Тільки відібраних кандидатів буде повідомлено про результати розгляду заявок. Підтвердження реєстрації учасника та інформація про місце проведення заходу буде надіслано на вказану в анкеті адресу електронної пошти.

У разі виникнення запитань просимо звертатися до пані Анастасії Шовкопляс, асистента проєктів відділу розвитку громадянського суспільства в Україні Офісу Координатора проєктів ОБСЄ в Україні за електронною поштою: [email protected]

Довідково. Мета семінарів-тренінгів – підтримати розвиток законодавчої бази та спроможності органів влади та громадянського суспільства для ефективної співпраці на основі кращих міжнародних практик.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#семінар #тренінг #ігс #житомирська область #київ
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Останні новини
Оголошення
live comments feed...