• Головна
  • Громади Житомирщини передавали досвід розвитку первинної ланки медицини
15:00, 27 вересня 2019 р.
Надійне джерело

Громади Житомирщини передавали досвід розвитку первинної ланки медицини

Громади Житомирщини передавали досвід розвитку первинної ланки медицини

Фахівці громад Львівщини та Закарпаття переймали досвід розвитку первинної ланки медицини у громадах Житомирщини.

Житомирський Центр розвитку місцевого самоврядування Програми "U-LEAD з Європою" організував навчальний візит управлінців охорони здоров’я з громад Львівської та Закарпатської областей "Робота закладів первинної ланки медицини" до громад нашого регіону.

25 та 26 вересня 20 фахівців громад відвідали амбулаторії та ФАПи Житомирської, Тетерівської, Семенівської та Станишівської громад. Учасники поїздки мали можливість спілкування із працівниками медзакладів, головами громад та мешканцями ОТГ.

"Програма максимально наблизила учасників поїздки до процесу надання медичної послуги. Це важливо, адже в кожній ОТГ є свої цікаві практики та рішення, які дозволяють розв'язувати типові проблеми громад. Саме за цим досвідом ми і привезли фахівців", - вважає Віталій Римар, радник з муніципальних послуг Житомирського Центру.

25 вересня учасники поїздки відвідали амбулаторії сімейного типу у місті Житомир на Польовій та Богунії, де поспілкувались із сімейними лікарями та пацієнтами. Того ж дня, команда відвідала заклади охорони здоров’я Тетерівської ОТГ.

"Як працює медична інформаційна система, як відбувався процес автономізації закладів та підписна кампанія? Це цікавий досвід, який допоможе нам покращити роботу наших амбулаторій та ФАПів", - переконана Тетяна Богатчук, радниця із муніципальних послуг Львівського Центру.

26 вересня група відвідала Семенівську ОТГ, де поспілкувалась із керівництвом громади та колективом КНП Центр первинної медико-санітарної допомоги. Найбільше гостей зацікавили деталі фінансування діяльності установи Національною службою здоров’я, укладання колективного договору та оплати праці лікарів.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#громади #житомирська область #навчання #досвід #первинна медична ланка
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Оголошення
live comments feed...