• Головна
  • Міськрада Овруча протиправно припинила функціонування міської котельні
08:28, 29 грудня 2012 р.

Міськрада Овруча протиправно припинила функціонування міської котельні

Міська рада Овруча та КП "Комунальник" протиправно припинили функціонування міської котельні, залишив житло місцевих жителів без опалення.

Про це УНН повідомили у прес-службі прокуратури Житомирської області.

Як йдеться у повідомлені, на всеукраїнських телеканалах продемонстровано сюжети про проблему центрального теплопостачання у помешкання окремих жителів міста Овруча.

"У сюжетах, зокрема, сказано, що органи прокуратури бездіють у вирішенні даної проблеми, не вживають належних заходів щодо захисту порушених конституційних прав мешканців Овруча на отримання послуг централізованого теплопостачання. Дана інформація не відповідає дійсності", - наголошується у повідомлені.

Представники прокуратури повідомили, що Овруцьким міжрайонним прокурором було розглянуто звернення представників громадських організацій та ініціативної групи громадян Овруча щодо неправомірності відключення котелень міста від газопостачання та будинків від опалення.

"В інтересах соціально незахищених громадян Овруцькою міжрайонною прокуратурою подано до суду позов про визнання неправомірними дій Овруцької міськради та КП "Комунальник" щодо припинення роботи котельні та зобов’язання поновити її роботу. На початку грудня рішенням суду позов прокуратури задоволено та зобов’язано підприємство поновити роботу котельні. Додатково повідомляємо, що під час з’ясування обставин зазначеної конфліктної ситуації встановлено, що міськрада та КП "Комунальник" припинили функціонування котельні у порушення вимог Закону України "Про теплопостачання" та інших чинних нормативно-правових актів без згоди усіх співвласників житлових будинків", - наголошується у повідомлені прокуратури.

Такі порушення чинного законодавства міськрадою допущені у ході впровадження Програми переходу на індивідуальне опалення через зношеність системи централізованого опалення. Однак, як підкреслюють представники прокуратури, програма є рекомендаційною, тому підприємство не має права примусово відключати споживачів від тепла.

На цей час Овруцька міжрайонна прокуратура тримає на постійному контролі дану проблему та, відповідно до чинного законодавства, відстоює інтереси соціально незахищених громадян у судах.

0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Оголошення
live comments feed...