• Головна
  • На Житомирщині по Інтернету поширювали порнографію
09:20, 29 грудня 2012 р.

На Житомирщині по Інтернету поширювали порнографію

На Житомирщині працівники кримінального підрозділу боротьби з кіберзлочинністю УМВС України в області упродовж місяця проводили спеціальні заходи під умовною назвою «Павутина» з метою виявлення та припинення фактів розповсюдження порнографічної продукції через мережу Інтернет

Ретельний аналіз російсько- та українськомовного сегменту мережі Інтернет засвідчив наявність IP-адрес користувачів Житомирської області, які причетні до розповсюдження продукції еротичного та порнографічного характеру, у тому числі з використанням сучасних файлообмінних мереж P2P, інформує СЗГ УМВС в Житомирській області.

Відтак, під час відпрацювання оперативники підрозділу боротьби з кіберзлочинністю особливу увагу приділили виявленню кримінальних правопорушень, вчинених окремими особами у сфері розповсюдження протиправного контенту.

Як результат під час проведення цільових заходів було виявлено 13 фактів розповсюдження протиправного контенту мешканцями Житомирської області. За кожним фактом слідчими підрозділами УМВС України в Житомирській області відкриті кримінальні провадження за статтею 301 (Ввезення, виготовлення, збут і розповсюдження порнографічних предметів) Кримінального кодексу України.

Наразі проводиться комплекс слідчо-оперативних заходів з метою документування злочинної діяльності встановлених осіб, що причетні до організації розповсюдження контенту порнографічного характеру. Відповідно до норм законодавства їм загрожує покарання від значних сум штрафів аж до років позбавлення волі.

Досудове розслідування триває.

0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...